Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Bahamy Paradise Island

Počasie Bahamy Paradise Island


Bahamy sú jedným z najznámejších turistických destinácií na svete a Paradise Island je jednou z najkrajších plážových oblastí Bahám. To, čo robí túto oblasť takou populárnou pre turistov, je jednak jej exotická krása a jednak jej priaznivé počasie počas celej sezóny. Sem sa chystá množstvo turistov z celej krajiny aj zo sveta, ktorí si prichádzajú užiť plážový život a iné atrakcie, ktoré ponúka Paradise Island.

Počasie v Bahamách je typicky tropické, s hodnotami teplôt vysokými okolo 30 ° C (86 ° F) počas dňa a s nízkymi hodnotami v noci, asi okolo 20 ° C (68 ° F). Aj keď sa teploty môžu líšiť v závislosti od ročného obdobia, Paradise Island má takmer celoročne teplé a suché počasie, čo ho robí ideálnym miestom na oddych a užívajte si rôzne aktivity v týchto oblastiach.

Ak sa chystáte cestovať na Paradise Island, najlepšie obdobie na návštevu sú zimné mesiace, od decembra do marca, keď teploty nie sú príliš vysoké. V týchto mesiacoch bude počasie relatívne suché, a tak sa budete môcť tešiť z dlhých dní na pláži a iných vonkajších aktivít. Avšak, ak by ste chceli navštíviť Bahamy počas leta, mala by ste počítať s vyššími teplotami a možnosťami dažďa.

Paradise Island má mnoho pláží a každá je krásna a jedinečná vlastným spôsobom. Môžete sa tešiť z prechádzok po bielych piesočných plážach, kúpania v modrom a teplom oceáne alebo z vyváženia sa na hamaku pod palmami. Navštívte Archaeological Aquaventure Park, kde nájdete mnoho vodných atrakcií pre deti aj dospelých, alebo vyskúšajte šnorchlovanie a sukromné jachtingovej výlety po okolí.

Okrem týchto aktivít môžete vyskúšať miestnu kuchyňu, ktorá je založená na miestnych produktov, ako sú rýža, fazuľa, korenie a morské plody. Pre tých, ktorí hľadajú pocit dobrodružstva, môžete tiež vyskúšať hlbokomorské potápanie a objaviť koraly, rôzne druhy rýb a iné morské živočíchy.

Takže, ak by ste chceli stráviť dovolenku v krásnej Paradise Island, Bahamy, prajeme vám dobré počasie a veľa zábavy. Zaručene sa tu budete ako doma a nebudete sa chcieť vrátiť zase domov.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Paradise Island


1. Aké je počasie na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Na Bahamách Paradise Island je celoročne teplé a vlhké počasie s priemernými teplotami okolo 25 až 32 stupňov Celzia.

2. Kedy je najlepší čas na návštevu Baham Paradise Island?
Odpoveď: Najlepší čas na návštevu Baham Paradise Island je v zime od decembra do februára, keď teploty nie sú príliš horúce a menej je pravdepodobnosť hurikánov.

3. Aké aktivity sú dostupné na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Na Bahamách Paradise Island sa dá vyskúšať šnorchlovanie, potápanie, plachtenie, rybolov, jazda na jetski a mnoho ďalších.

4. Aké sú najlepšie pláže na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Najlepšie pláže na Bahamách Paradise Island sú Cable Beach, Cabbage Beach, Saunders Beach a Junkanoo Beach.

5. Je potrebné vízum na návštevu Baham Paradise Island?
Odpoveď: Áno, na návštevu Baham Paradise Island je potrebné mať vízum pre Slovensko.

6. Ako sa tam dostanem?
Odpoveď: Je možné letieť priamo na Paradise Island alebo lietať do hlavného mesta Bahám - Nassau a odtiaľ sa dostať trajektom na Paradise Island.

7. Kde sa dá ubytovať na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Na Bahamách Paradise Island je veľa hotely a rezortov, medzi najpopulárnejšie patria Atlantis Paradise Island, One&Only Ocean Club a The Reef at Atlantis.

8. Aké je miestne jedlo?
Odpoveď: Miestne jedlo na Bahamách Paradise Island je založené na rybach, morských plodoch a tropickom ovocí. Patria sem napríklad conch, mahi-mahi a pappas grille.

9. Aké je miestne pitie?
Odpoveď: Na Bahamách je populárne miestne pivo Kalik, ako aj rumové koktaily ako Bahama Mama a Goombay Smash.

10. Je bezpečné cestovať na Bahamy Paradise Island?
Odpoveď: Bezpečnosť je závislá od miesta, na ktorom sa nachádzate a od situácie, ale obecne sú Bahamy považované za bezpečné miesto pre turistov. Je však odporúčané postupovať s opatrnosťou a dodržiavať základné bezpečnostné opatrenia.


Ubytovanie Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island - to je miesto, ktoré alebo ste navštívili, alebo sa o ňom aspoň raz v živote snívalo. Táto malá ostrovná oblasť sa nachádza v Atlantskom oceáne v blízkosti mesta Nouvelle Providence a je známa ako najluxusnejšia oblasť Karibiku. Ak hľadáte extravagantné a pohodlné ubytovanie na Bahamách, Paradise Island je ideálnou voľbou.

Na Paradise Island nájdete niekoľko prestížnych ubytovacích zariadení, ktoré sú charakteristické svojou architektúrou a elegantnosťou. Niektoré z nich sú stavby s art-deco prvkami, zatiaľ čo iné sú moderne vybavené a sú súčasťou jedného z najväčších kasín na svete. Táto atmosféra skutočne odzrkadľuje sídlo bohatých a slávnych.

Jedným z najznámejších ubytovacích zariadení na ostrove je Atlantis Paradise Island Resort. Tento hotel ponúka možnosti pre každého, od rodín až po náročných cestovateľov. Sú tu krásne izby s balkónom, vyhrievanými bazénmi a privátnymi plážami. Najväčším lákadlom tohto zariadenia je exkluzívne krásne akvárium, kde si hostia môžu pozrieť viac ako 50 000 morských živočíchov, vrátane rýb, žralokov a morských žralokov.

Ak hľadáte ubytovanie určené iba pre dospelých, Sandals Royal Bahamian All-Inclusive Resort je ideálnym miestom. Tento hotel sa nachádza na pláži Cable Beach a ponúka luxusné izby a suity určené pre dospelých. Sú tu aj bazény, wellness kúpeľne a rôzne reštaurácie.

Iným popularným zariadením je The Ocean Club, A Four Seasons Resort. Hoci sú tu oveľa menej izieb ako v iných hoteloch, táto rezidencia poskytuje výnimočne exkluzívne služby a relaxačnú atmosféru. The Ocean Club býval kedysi domovom magnáta, no už nie, pretože bol prebudovaný na luxusný hotel s krásnymi záhradami, exkluzívnymi plážami a rôznymi reštauráciami.

Paradise Island je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú luxusné a súkromné ubytovanie. Bez ohľadu na to, či máte radi moderné alebo tradičné hotely, nájdete tu izby pre každého. Na Bahamách si môžete užiť niekoľko dní plných slnka a zábavy v jednom z najatraktívnejších miest sveta.


Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je jedným z najkrajších a najobľúbenejších miest na svete pre dovolenku. Nachádza sa v Karibiku a je známy svojimi krásnymi plážami, jasnou modrou vodou a exotickou prírodou. Tento ostrov je ideálnym útočiskom pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť rušnému mestskému životu a stráviť niekoľko dní v tichom raji.

Prvá vec, ktorá prichádza na um v spojitosti s Paradise Island sú nádherné pláže. Biely piesok, teplá voda, pokoj a ticho, to sú charakteristiky, ktoré opisujú pláže na tomto mieste. Najznámejšia pláž na Paradise Island je Cabbage Beach. Táto pláž je považovaná za jednu z najkrajších a najčistejších na Bahamách. Je to miesto, kde si návštevníci môžu vychutnať relaxáciu, opaľovanie a prechádzky pozdĺž pobrežia. Okrem toho ponúka aj rôzne vodné športy, ako sú napríklad potápanie, šnorchlovanie a surf.

Okrem nádherných pláží ponúka Paradise Island aj množstvo luxusných rezortov a hotelov. Najslávnejší z nich je Atlantis Paradise Island Resort. Tento rezort je obrovský a ponúka návštevníkom širokú škálu služieb a atrakcií. Medzi najpopulárnejšie atrakcie patrí vodný park s toboganmi a prechádzkami pre celú rodinu, obrovský akvárium s tisícmi morských tvorov a kasíno pre tých, ktorí majú záujem o hazardné hry. Okrem toho je na ostrove aj veľké množstvo reštaurácií, barov, obchodov a nočných klubov, ktoré ponúkajú živý nočný život.

Ďalšou veľmi obľúbenou atrakciou na Paradise Island je vyhliadková veža nazvaná The Cloisters. Táto veža, ktorá pochádza zo 14. storočia, bola pôvodne postavená v regióne New Yorku a neskôr presunutá na Bahamy. Je obklopená nádherným záhradným areálom a ponúka návštevníkom nezabudnuteľný výhľad na ostrov a okolitý oceán. Je to ideálne miesto, kde si môžete vychutnať romantický západ slnka alebo si zobrať nádherné fotografie.

Paradise Island je taktiež výbornou destináciou pre milovníkov podmorského sveta. Okrem možnosti šnorchlovania a potápania v Atlantickom oceáne je tu aj možnosť stretnúť sa s delfínmi v Dolphin Cay. Tento interaktívny zážitok vám umožní plávať a komunikovať s týmito úžasnými tvormi.

Nakoniec, nemôžeme zabudnúť na miestnu kuchyňu, ktorá je plná čerstvých plodov mora a karibských špecialít. Lokálne reštaurácie a stánky ponúkajú jedlá, ako je grilovaný humr, ryby a morské plody, pikantný jerk kurací a tradičné karibské pokrmy.

Všetky tieto faktory robia z Bahamy Paradise Island jedno z najžiadanejších miest na svete pre dovolenku. Nech už si vyberiete ležanie na pláži, vodné športy, luxusné rezorty, históriu alebo jednoducho relaxáciu, Paradise Island vám ponúka všetko, čo potrebujete pre dokonalé karibské dobrodružstvo.


Dovolenka Bahamy Paradise Island


Bahamy sú karibským rajom pre turistov z celého sveta a ostrov Paradise Island je jedným z ich najobľúbenejších cieľov. Tento ostrov je susedom slávneho ostrova New Providence, ktorý je hlavnou destináciou v Bahamách. Paradise Island leží len 1 km južne od New Providence a je spojený s ním mostom.

Paradise Island, známy aj ako ostrov Atlantis, je domovom niekoľkých luxusných rezortov, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti relaxácie, zábavy a adrenalinových zážitkov. Najslávnejší rezort na ostrove je Atlantis Resort, ktorý sľubuje prvotriednu dovolenku pre všetky zmysly.

Jednou z najväčších atrakcií na Paradise Island je obrovský vodný park v rámci Atlantis Resort. Ponúka širokú škálu tobogánov, bazénov a exotických vodopádov. Pre milovníkov vodných športov sú k dispozícii aj aktivity ako potápanie, šnorchlovanie a jazdenie na skútrach pod vodou.

Pre tých, ktorí preferujú oddych pri mori, Paradise Island má aj nekonečné pláže s bielym pieskom a azúrovým morom. Tieto pláže sú ideálne na opaľovanie, plávanie a prechádzky pozdĺž pobrežia. Pre tých, ktorí radi relaxujú pri bazéne, rezorty ponúkajú aj viacero bazénov s priamym prístupom na pláže.

Ostrov Paradise Island je tiež známy svojou bohatou kultúrou a históriou. Mnohé rezorty ponúkajú možnosť návštevy tradičných bahamských dediniek, kde turisti môžu spoznať miestne obyvateľstvo a naučiť sa o ich zvykoch a tradíciách. Okrem toho, turisti môžu tiež navštíviť múzeum Bahamských dejín a objaviť fascinujúci príbeh ostrovov.

Ak máte radi golfové ihriská, Paradise Island je tiež miestom pre vás. Svoje golfové zručnosti môžete vyskúšať na korunovanej hře Paradise Island, ktorá je jednou z najkrajších a najprestížnejších golfových ihrísk na svete.

Okrem všetkých týchto aktivít, Paradise Island tiež ponúka bohaté možnosti pre nákupy a nočný život. V rezortoch a na hlavnej promenáde Atlantis môžete nájsť butiky s luxusnými značkami, ručne vyrobené miestne suveníry a šperky. Po zotmení môžete navštíviť niektorý z klubov a kasín, kde môžete zažiť autentický bahamský nočný život.

Dovolenka na Paradise Island je skutočným snom milovníkov tropického rajského ostrova. S bohatými možnosťami zábavy, relaxácie, vodných športov a kultúry, táto destinácia má čo ponúknuť aj najnáročnejším turistom.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky