Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)

Letenka Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy - Sandy Point (Abaco Islands): Raj na zemi

Bahamy sú známe svojimi krásnymi bielymi plážami, tyrkysovým morom a bohatým podmorským svetom. Medzi mnohými ostrovmi, ktoré tvoria tento karibský štát, sa nachádzajú aj Abaco Islands, ktoré sú domovom malej edenskej destinácie - Sandy Point.

Sandy Point sa nachádza na najväčšom ostrove Abaco - Great Abaco. Tento pokojný rybársky a loďarsky prístav je ideálnym miestom pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť rušným turistickým oblastiam Bahám a hľadajú autentické miesto na relaxáciu a objavovanie.

Cesta do Sandy Point je jednoduchá. Stačí si zakúpiť letenku na Bahamy a vybrať sa na letisko Marsh Harbour International Airport. Odtiaľ je to už len krátky presun autom, trajektom alebo lodou do Sandy Point.

Po príchode do Sandy Point budete automaticky unesení jeho krásou. Biela pláž a jemný piesok vás okamžite zavedú do pohodového karibského nálady. Horizont vyzerá takmer ireálne s tyrkysovou farbou mora, ktoré sa rozprestiera až po obzor.

Jednou z najpôsobivejších atrakcií v Sandy Point je jeho úchvatná korálová bariéra. Podmorský svet je bohatý na farebné ryby, žraloky, morské želvy a ďalšie morské tvory. Milovníci potápania si môžu zapožičať potápačské vybavenie a objavovať koralové záhrady a tajomné vraky, ktoré ležia na dne mora.

Okrem potápania sa v Sandy Point môžete vydať aj na rybolov. Mnoho miestnych obyvateľov si už dlhé roky udržuje svoje živobytie rybolovom a je ochotných vás so svojimi skúsenosťami zoznámiť. Doprajte si výlet na rybársku loď a zistite, prečo je toto miesto známe ako rybárska destinácia.

Ak sa radi vyrážate po pevnine, môžete sa vydať do prekrásnej prírodnej rezervácie Abaco National Park, nachádzajúcej sa v blízkosti Sandy Point. Tento park je domovom mnohých druhov vtákov a divokých zvierat. Môžete si tu vychutnať jazdu na bicykli alebo sa vydať na prechádzku po niektorom z mnohých turistických chodníkov.

Po aktívnom dni vonku si môžete oddýchnuť v niektorom z miestnych reštaurácií, ktoré ponúkajú čerstvé morské plody a tradičnú bahamskú kuchyňu. Obzvlášť známe je miestne jedlo na báze rýb a plodov mora, ktoré si môžete vychutnať priamo na pláži s výhľadom na oceán.

Sandy Point je skutočne tichým útočiskom uprostred Bahám. Jeho krehká krása a prírodné bohatstvo ho robia jedinečným cieľom pre tých, ktorí túžia po pokoji a spoľahlivosti. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete oddýchnuť od každodenného zhonu a stretnúť sa s autentickou bahamskou kultúrou, Sandy Point vám to všetko ponúka. Stačí si len rezervovať letenku a pustiť sa do dobrodružstva!


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Otázka: Kde sa nachádza Sandy Point na Bahamách?
Odpoveď: Sandy Point sa nachádza na ostrove Abaco, jeden z ostrovov Bahamského súostrovia.

Otázka: Ako sa dostanem do Sandy Pointu na Abaco Islands?
Odpoveď: Najjednoduchší spôsob, ako sa dostať do Sandy Pointu, je cez súostrovie Abaco z priľahlého bahamského hlavného mesta Nassau alebo z medzinárodného letiska v meste Marsh Harbour. Potom môžete prejsť autobusom alebo taxíkom z Marsh Harbour do Sandy Pointu.

Otázka: Aké sú najlepšie pláže v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Sandy Point má mnoho krásnych pláží. Niektoré z najlepších pláží zahŕňajú Sandy Point Beach, Casuarina Point Beach a Pete's Pub Beach.

Otázka: Aké sú najlepšie aktivity v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Niektoré z najlepších aktivít, ktoré môžete robiť v Sandy Point, zahŕňajú potápanie, snorklovanie, rybolov, prechádzky na pláž, návštevu miestnych reštaurácií a bareov, ako aj kajakárstvo a pádlovanie.

Otázka: Aké sú najlepšie miesta na ubytovanie v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Sandy Point má mnoho ubytovacích možností, vrátane hotelov a rekreačných apartmánov. Niektoré z najlepších miest na ubytovanie zahŕňajú Sandy Point Beach Resort, Flip Flops na pláži a Turtle Hill Vacation Villas.

Otázka: Aké je počasie v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Sandy Point má subtropické klima s teplým a vlhkým počasím počas celého roka. Priemerne sa tu teploty pohybujú od 25 do 30 stupňov Celzia a má pomerne vysokú vlhkosť. Hurikánová sezóna zahŕňa mesiace od júna do novembra, pričom najvyššie riziko zasiahnutia hurikánom je v auguste a septembri.

Otázka: Ako si zarezervujem výlet do Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Ak chcete navštíviť Sandy Point na Abaco Islands, môžete si zarezervovať lety a ubytovanie cez cestovné kancelárie alebo online rezervačné platformy, ako sú napríklad Expedia, Booking.com alebo Airbnb. Niektoré cestovné spoločnosti ponúkajú aj zájazdy s organizovaným programom.


Ubytovanie Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy sú krásnym kúskom karibského raja s nádhernými plážami a tyrkysovým morom. Medzi viac ako 700 ostrovmi a množstvom malých odľahlých ostrovov nájdeme miesto sých Sandy Point, ktoré leží na najväčšom ostrove Abaco. Tento ostrov sa nachádza na severe Bahám. Sandy Point patrí medzi tie miesta na Abaco ostrove, ktoré sú ešte stále veľmi nedotknuté turistami. Pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať večerné západy slnka, kľud a pokoj, je Sandy Point ideálnym miestom na strávenie dovolenky.

Ak sa rozhodnete pre návštevu Sandy Point, môžete sa ubytovať v rôznych typoch ubytovacích zariadení. Jedné z alternatív sú malé súkromné chaty, ktoré sú priamo pri pláži. Tieto chaty sú plne zariadené a poskytujú Vám všetko, čo potrebujete pre príjemný pobyt. Každá chata má svoju terasu, kde si môžete vychutnať rannú kávu alebo večeru pri zapadajúcom slnku. Druhou alternatívou sú menšie hotely a penzióny. Tieto ubytovania sú ideálne pre tých, ktorí sa chcú cítiť ako doma. Odtiaľ si môžu objavovať krásne pláže, ktoré ponúka Sandy Point a okolie.

Sandy Point ponúka veľa krásnych pláží na odpočinok. Pláže sú skutočne jedinečné, čisté a nehlučné. Najpopulárnejšie pláže sú Coco Bay Beach, Sandy Point Beach a Little Harbor Beach. Tieto pláže ponúkajú skutočne nádherné biele piesky a nebesky modré more. Voda na týchto plážach je veľmi teplá a čistá, čo je ideálne pre kúpanie. Okrem toho sa môžete tiež vydať na rybárčenie alebo sa ísť potápať.

Sandy Point je miestom pre tých, ktorí sa chcú odpojiť od ruchu a všedného dňa. To je miesto, kde si môžete naberať silu z prírody a nádherných krajin. Na ostrove tiež nájdete niekoľko reštaurácií, kde môžete ochutnať miestnu kuchyňu, čo je naozaj niečo, čo by ste nemali premeškať.

Krátky pobyt alebo dlhodobá dovolenka, Sandy Point vám určite poskytne zážitok, ktorý si budete pamätať. Ubytovanie na Bahamách nie je lacné, odporúča sa si dovolenkový pobyt zrealizovať súčasne s návštevou niekoľkých ostrovov. Náklady sa dajú znížiť spôsobom cestovania na ostrovy prostredníctvom dohodnutých zliav, návštevy v období mimosezóny, alebo využitím lacnejších ubytovaní. Ak si však na Bahamách rezervujete pobyt, nikdy toho neoľutujete. Zážitky z tohto miesta sú skutočne neprekonateľné.


Dovolenka Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy sú známe svojimi krásnymi plážami, priezračnou vodou a rôznorodosťou koralových útesov. Jedným z najkrajších ostrovov na Bahamách je ostrov Abaco, ktorý ponúka množstvo aktivít pre milovníkov prírody a dobrodružstiev.

Ak hľadáte miesto na dovolenku, kde sa môžete na pláži vyhrievať, relaxovať v pokojnom prostredí a zároveň sa potešiť z vodných športov, nemôžete nevyužiť príležitosť navštíviť Sandy Point na Abaco Islands.

Sandy Point je malá rybárska dedinka, ktorá sa nachádza na juhu ostrova Abaco a nachádza sa na najjužnejšom bode ostrova. Má iba niekoľko obyvateľov, čím sa stáva ideálnym miestom na pokojnú dovolenku v pôvabnom prostredí. Okrem toho tu nájdete aj najdlhšiu pláž na celom ostrove, ktorá stojí za návštevu.

Pláž vo Sandy Point je nádherná, so zlatým pieskom a jasne tyrkysovou vodou. Je to ideálne miesto na potápanie alebo šnorchlovanie, pretože má jedny z najkrajších korálových útesov na Bahamách. Môžete nájsť aj mnoho druhov rýb, vrátane pestrých tropických rýb.

Okrem toho, Sandy Point je známy pre svoju rybolovnú tradíciu, takže nájdete veľa reštaurácií, kde si môžete vychutnať čerstvé morské plody. Okrem morských rýb sa tu pripravuje aj pochúťka pre každého, ktorý chce vyskúšať niečo autentické z Baham.

Ak sa vám naskytne príležitosť navštíviť Bahamy, nezabudnite na Sandy Point. Toto miesto vám ponúkne pokoj, pohodu a unikátne zážitky, ktoré si so sebou určite odnesiete do pamäti. Takže vytiahnite plavky a potápajte sa do krásnej jasnej vody na týchto prekrásnych ostrovoch!


Počasie Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy sú známe svojimi slnečnými plážami, jasnými modrými vodami a teplým tropickým počasím po väčšinu roka. Jedným z najkrajších miest v Bahamách je Sandy Point, ktorý sa nachádza na Abaco Islands. Toto miesto je rajom pre turistov, ktorí hľadajú oddych na krásnych plážach a pohodový relax.

Sandy Point sa nachádza na najjužnejšom konci Abaco Islands a má populáciu okolo 800 ľudí. Toto miesto je známe svojimi úchvatnými koralovými útesmi a jasnými modrými vodami Karibského mora. Počasie tu je teplé a tropické celý rok, s miernymi teplotnými výkyvmi medzi zimou a letom.

Ak plánujete navštíviť Sandy Point, odporúčame vám ísť v období od decembra do mája, kedy je najväčšia šanca na slnečné dni s minimálnym množstvom zrážok. Teploty v tomto období sú pohodlné a pohybujú sa medzi 23 a 29 stupňami Celzia.

V lete je počasie teplé a vlhké, s teplotami dosahujúcimi až 32 stupňov Celzia a častými zrážkami v popoludňajších hodinách. To môže ovplyvniť vaše plány na aktivitu v exteriéri, ale zároveň vám to umožní zažiť miestnu kulturou a možno ísť na niektorý zestátnych festivalov alebo osláv.

V zime je počasie miernejšie a suchšie, s teplotami klesajúcimi na okolo 20 stupňov Celzia v noci. Toto obdobie je ideálne pre turistov, ktorí hľadajú klud a ticho a radi sa vyhýbajú turistickým húseniciam.

Netradičné počasie môže byť na Abaco Islands v období hurikánovej sezóny, ktorá trvá od júna do novembra. V tomto období je potrebné byť opatrný a sledovať informácie o poveternostných podmienkach. V prípade hurikánu by ste mali nasledovať pokyny miestnych orgánov a vyhnúť sa plážam a iným miestam, ktoré by mohli byť nebezpečné.

Celkovo si môžete užiť krásne počasie v Sandy Point a Abaco Islands počas celého roka. Víta vás teplé slnko, jasné modré nebo a pokojná atmosféra, ktorá vám umožní úplne sa zrelaxovať a užívať si krásy Baham.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky