Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Bahrajn Awali Golf Club

Dovolenka Bahrajn Awali Golf Club


Ak hľadáte kombináciu relaxujúcej dovolenky a aktívneho golfu, nemusíte hľadať ďalej ako do Bahrajnu! Awali Golf Club v Bahrajne je excelentnou voľbou pre tých, ktorí si chcú užiť okrem nádherného počasia aj svetových tried golfových ihrísk.

Awali Golf Club sa nachádza v južnej časti Bahrajnu, kde sa nachádza aj niekoľko excelentných hotelov a rekreačných zariadení. Oblasť je známa svojimi zelenými oázami a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť rušnejším turistickým oblastiam.

Golfové ihriská sú skutočnou perličkou Awali Golf Clubu. Celý komplex má 9 jamiek, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa každá hra stala unikátnym a významným zážitkom. Vynikajúcou oblasťou je tiež tréningová plocha, kde sa návštevníci môžu zlepšovať v technických zručnostiach.

Po hre na golfovom ihrisku si môžete oddýchnuť v clubhousei, kde sa môžete stravovať v bufete, alebo relaxovať v klimatizovaných priestoroch. Okrem toho vám z clubhouseu poskytnú aj výnimočný výhľad na golfové ihrisko.

Ak chcete preskúmať okolité emiráty alebo sa iba trošku pobaviť, Goldberg City Centre je vzdialené len 20 minút jazdy od klubu. V oblasti sa nachádza mnoho atrakcií a nákupných centier, ktoré ukážu, že Bahrajn nie je iba namakaná destinácia pre golfových fanúšikov.

Celkovo, dovolenka v Bahrajne a v Awali Golf Clube ponúka skvelú kombináciu golfového dobrodružstva a pobytu v exotických okolitiach. Obsluha v klube je skvelá, a priestranné izby bubínov doslova sú ideálne pre golfových nadšencov. Takže, čo na to, hlavne nezabudnite svoje golfové hole!


Ubytovanie Bahrajn Awali Golf Club


Awali Golf Club je golfový rezort a hotel v Kráľovstve Bahrajn. Nachádza sa v meste Awali, ktoré sa nachádza na západnom pobreží tohto ostrovného štátu. Svojím nádherným dizajnom, kvalitnými zariadeniami a bohatými možnosťami zábavy toto ubytovanie zaručuje nezabudnuteľný golfový zážitok.

Ubytovanie v Awali Golf Club ponúka rôzne druhy izieb a apartmánov, aby vyhovovalo potrebám rôznych typov hostí. Môžete si vybrať zo štandardných izieb, deluxe izieb a apartmánov. Všetky izby sú elegantne zariadené s modernými vybavením a sú vkusne zdobené. Poskytujú hostiteľskú atmosféru a výhľady na golfový ihrisko alebo krásne okolité scenérie.

Pre golfových nadšencov je Awali Golf Club nebezpečne pokušením. Sú tu k dispozícii dva 18-jamkové golfové ihriská, ktoré boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov a sú vhodné pre hráčov všetkých úrovní. Bude to skutočné dobrodružstvo chrliace adrenalín pre tých, ktorí majú radi tento fascinujúci šport. Profesionálni tréneri sú k dispozícii pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoje zručnosti alebo sa učiť základy golfu.

Okrem toho, že golf je hlavným ťahákom tohto klubu, ponúka aj ďalšie vynikajúce možnosti pre zábavu a relaxáciu hostí. K dispozícii je bazén, kde si môžete osviežiť telo po aktívnom dni na ihrisku. Počas teplých mesiacov môžete relaxovať na lehátkach pri bazéne, opaľovať sa a piť osviežujúce koktaily.

Ak si hostitelia prajú oddýchnuť si, môžu si zarezervovať termín v kvalitnom wellness centre, kde majú k dispozícii širokú škálu masáží a procedúr, ktoré pomôžu uvoľniť stres a napätie.

Rozmanitosť a kvalita stravovania je tiež jedným z hlavných atraktívnych čŕt Awali Golf Club. Reštaurácie a bary ponúkajú širokú škálu medzinárodných jedál a nápojov. Môžete si vychutnať skvelé raňajky, obedy a večere s výhľadom na golfové ihrisko alebo bazén. Ponúka sa aj rozmanité menu s kvalitnými surovinami a lahodnými chuťami.

Okrem ubytovania a možností zábavy je Awali Golf Club aj skvelým miestom pre organizovanie podujatí a konferencií. Sú tu moderné konferenčné priestory s vysokou technológiou, kde môžete usporiadať rôzne podujatia a stretnutia.

Awali Golf Club v Bahrajne ponúka hostiteľskú atmosféru, bohaté možnosti zábavy a golfové ihriská najvyššej kvality. Je ideálnym miestom pre golfových nadšencov, rodiny a tých, ktorí hľadajú relaxáciu a komfort. Ak hľadáte luxusné ubytovanie v spojení s golfovým dobrodružstvom, práve tu nájdete dokonalé miesto na dovolenku.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Awali Golf Club


Nie som schopný poskytnúť konkrétne otázky a odpovede pre Awali Golf Club v Bahrajne, pretože ako strojový model Pocitové chatovanie nemá prístup k aktuálnym informáciám alebo osobám, ktoré by mohli predstavovať Awali Golf Club. Odporúčam vám navštíviť oficiálnu webovú stránku kluba alebo ich kontaktovať priamo, aby ste sa dozvedeli viac o nich, dostali aktualizované otázky a odpovede a získali potrebné informácie.


Letenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club: Raj pre golfistov v arabskom srdci

Ak sa vám sníva o kombinácii luxusu, golfovej hry a orientálneho exotizmu, potom je Bahrajn Awali Golf Club miestom pre vás. Tento exkluzívny golfový klub sa nachádza v krásnom arabskom kráľovstve Bahrajn, ponúkajúcím dokonalý mix modernity a tradície.

Awali Golf Club je prvotriedne golfové stredisko, ktoré sa týči na pozadí úchvatných arabských krajín. Svojim zeleným a hladkým trávnatom ponúka nielen perfektnú golfovú plochu, ale aj úchvatný výhľad na horizont plný púštnych dun. Táto kombinácia vytvára dokonalé prostredie pre zaneprázdnených golfistov, ktorí sa chcú oddýchnuť a užiť si tento vzrušujúci šport.

Bahrajn Awali Golf Club je známy svojou vynikajúcou golfovou infraštruktúrou. Klub disponuje 18-jamkovým štandardným ihriskom, ktoré je navrhnuté tak, aby poskytovalo výzvy a zábavu pre hráčov všetkých úrovní. Kvapka sa lámala len v prospok spolupráce so špičkovými svetovými dizajnérmi, ktorí vytvorili túto zelenú oázu pre fanúšikov golfového športu.

Nie ste golfista? To ešte stále nie je dôvod, prečo by ste mali vynechať návštevu Bahrajn Awali Golf Clubu. Klub ponúka širokú škálu zariadení a aktivít, ktoré uspokoja každého návštevníka. Môžete si vychutnať súkromný bazén a relaxovať na slnku s drinkom v ruke, alebo sa previesť po elegantných tenisových kurtoch. Ak ste na dovolenke s rodinou, deti sa môžu vyšantiť na ihrisku pre detskú zábavu, zatiaľ čo rodičia si môžu užívať pokojné chvíle na terase s panoramatickým výhľadom.

Po náročnom dni plnom zábavy a športových aktivít je možné sa zrelaxovať v jednom z klubových reštaurácií s vynikajúcou kuchyňou. Podávajú sa tu najlepšie arabské špeciality a medzinárodné jedlá, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších gurmánov. Reštaurácia je tiež ideálnym miestom na konanie rôznych spoločenských podujatí, ako sú svadby, firemné večierky alebo konferencie.

Prístup do Bahrajn Awali Golf Clubu je možný len pre členov, čo zaručuje exkluzivitu a súkromie pre jeho návštevníkov. Začať nové členstvo nie je však vôbec komplikované, pretože personál klubu je priateľský a nadšený pomôcť novým členom osvojiť si pravidlá a získať prístupové karty.

Ak hľadáte zážitok, ktorý kombinuje luxus, šport a exotiku, potom by ste určite mali zvážiť návštevu Bahrajn Awali Golf Clubu. Od chvíle, keď vkročíte na tento golfový ráj, budete zahalení v pohostinnosti a starostlivosti personálu, ktorí vám pomôžu prežiť nezabudnuteľný čas. Zlúčenie veľkoleposti arabského kráľovstva a vzrušenia z golfovej hry je jedinečným zážitkom, ktorý si zamilujú golfisti i ich spoločníci.


Počasie Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club je jedným z najkrajších golfových ihrísk v regióne Blízkeho východu. Nachádza sa na juhu Bahrajnu a ponúka návštevníkom nezabudnuteľný zážitok z hry golfu. Okrem toho má toto miesto jedinečnú krajinu a klimatické podmienky, ktoré robia z hry na ihrisku skutočné dobrodružstvo.

Keďže Bahrajn leží v púšťových oblastiach, toto miesto zažíva horúce letné dni a miestami extrémne vysoké teploty. Letné obdobie trvá od mája do októbra a teplota sa tu môže pohybovať v rozmedzí 40 až 50 stupňov Celzia. Preto sa hra na golfovom ihrisku môže stať náročnou úlohou pre hráčov, ktorí si musia venovať viac pozornosti hydratácii.

Zima v Bahrajne má miernu teplotu a trvá od novembra do apríla. Môžete sa tešiť na príjemné a chladné dni s teplotami od 15 do 25 stupňov Celzia. Toto obdobie je ideálne na hranie golfovej hry, a preto je miesto obľúbené medzi golfistami po celom svete.

Hoci Bahrajn Awali Golf Club leží v púšti, golfoví hráči sa tu môžu tešiť na zelene a pestré a kvitnúce rastliny, ktoré ozvláštnia celkovú atmosféru. Súčasťou ihriska tu je aj štýlový 18-jamkový golfový kozub so zaujímavými vodnými prvky. Samotný kozub pozostáva z rôznych segmentov, ktoré poskytujú vynikajúce výhľady po celom ihrisku.

Okrem golfovej hry môžu návštevníci využiť aj iné služby, ktoré Bahrajn Awali Golf Club ponúka. Medzi najpopulárnejšie patrí bazén, sauna a reštaurácia, ktorá ponúka skvelé jedlá a nápoje.

Vzhľadom na to, že Bahrajn Awali Golf Club je po celý rok otvorený, návštevníci si môžu užiť golfovú hru a výlety po celý rok. Každé ročné obdobie tu prináša svoje nezabudnuteľné zážitky, ale najlepší čas na návštevu je počas zimného obdobia, kedy sú teploty najpríjemnejšie a hra na ihrisku je najlepšia.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky