Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Barbados Andromeda Botanic Gardens

Letenka Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados Andromeda Botanic Gardens: Raj pre milovníkov prírody

Barbados, známy ako perlou Karibiku, ponúka návštevníkom neskutočné scenérie, ktoré lákajú turistov z celého sveta. Medzi tieto scenérie patrí aj Andromeda Botanic Gardens, unikátny botanický skvost, ktorý je white letenka pre každého milovníka prírody.

Andromeda Botanic Gardens sa nachádzajú na severe ostrova Barbados a sú ukryté v pár kilometroch od populárneho letoviska Bathsheba. Vytvorené v roku 1954, tieto záhrady rozprestierajúce sa na rozlohe 6 akrů, sú vytvorené na úbočí hory Scotland District. Táto lokalita poskytuje nádherný výhľad na Atlantický oceán, čo z neho robí jedinečné miesto na relaxáciu a oddych od každodenného zhonu.

Andromeda Botanic Gardens ponúkajú pôvabné prechádzky cez rôzne časti záhrady. Návštevníci môžu objavovať úchvatné trópy a skryté zákutia plné rôznych druhov rastlín a kvetov. Nehanbite sa obdivovať exotické stromy z celého sveta, ktoré sa nachádzajú v týchto záhradách. Medzi najznámejšie druhy patrí plumbago, helikonie či dracaena. Vetrolamy zakrývajú záhradu a poskytujú útočisko pred slnkom a tepelnými vlnami, čo je ideálne pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť horúcemu karibskému slnku.

Pokiaľ užívateľ pozoruje rôzne rastliny, či kvety, počas svojej prechádzky, záhrady tiež obsahujú niekoľko jazierok s lotosovými kvetmi a bazénmi s rybami. Tieto vodné prvky pridávajú do atmosféry Andromeda Botanic Gardens pokoj a harmóniu. Pre milovníkov vtákov sú tieto záhrady skutočným rajom. Lokálne a migratórne druhy vtákov často navštevujú záhrady, čo je jedinečná príležitosť pre návštevníkov, aby ich pozorovali a zachytili ich krásu na fotografie.

Andromeda Botanic Gardens ponúkajú vzdelávací program pre deti aj dospelých, kde môžete získať odborné vedomosti o rôznych rastlinných druhoch a ich význame v ekosystéme. Okrem toho, záhrady tiež organizujú rôzne podujatia a ukážky, ktoré demonštrujú krásu prírody a zachovanie biodiverzity.

Pre prírodných a botanických entuziastov je Andromeda Botanic Gardens na Barbados jednoznačne nevyhnutnou zastávkou. Ak plánujete návštevu Barbadosu, neváhajte sa vybrať na toto miesto, kde nájdete pokoj a harmóniu v náručí prírody. Letenky do tohto úžasného ostrova sú ľahko dostupné a ponúkajú vám možnosť objavovať Andromeda Botanic Gardens aj ďalšie malebné miesta, ktoré Barbados má na ponuku.


Dovolenka Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados je karibský ostrov, ktorý je známy svojimi krásnymi plážami, jasnou modrou vodou a slnečným počasím. Okrem týchto prírodných krás je tu však aj mnoho iných miest na ostrove, ktoré stoja za návštevu.

Jedným z týchto miest je Andromeda Botanic Gardens, ktoré sa nachádzajú na východnom pobreží ostrova. Tieto záhrady sú scenériou jedného z najkrajších prírodných divov na Barbados, a to útesy Hackleton's Cliff. Okrem toho ponúkajú návštevníkom jedinečný výhľad na pobrežie a Karibské more.

Botanické záhrady Barbados Andromeda sú známe svojou rozmanitosťou flóry. Osobnosti v záhradách boli iniciatívou pani Iris Bannochie, ktorá začala s jej založením v roku 1954. Pani Bannochie bola renomovanou botanicarkou a so záhradami sa starala až do svojej smrti v roku 1988. Dnes sa záhradami stará nadácia, ktorá ich udržiava tak, aby naďalej slúžili ako vzdelávací nástroj a vzácne miesto pre návštevníkov.

Andromeda Botanic Gardens je domovom viac ako 600 rôznych druhov rastlín zo všetkých kútov sveta. Tieto rastliny sú pestované v deviatich tematických záhradách, ktoré zahŕňajú exotické plodiny, živicové stromy, záznamy o miestnej flóre a mnoho ďalších.

Pri prechádzke záhradami si môžete naplno vychutnávať krásu rôznych rastlín. Okrem toho tu nájdete aj mnoho krásnych kvetov, ktoré vytvárajú farebnú paletu. Prechádzka cez záhrady je nielen vizuálnym zážitkom, ale aj príležitosťou na oddych a relaxáciu v prírode.

Okrem rodín a turistov sú záhrady obľúbeným miestom aj pre skupinové výlety. Záhrady ponúkajú vzdelávací program, ktorý umožňuje navštíviť školským deťom a študentom sa dozvedieť viac o rastlinách a biodiverzite.

Andromeda Botanic Gardens hostí aj rôzne podujatia a akcie, ako sú koncerty, umenie v parku a venčenie psov. Na mieste sa nachádza aj kaviareň, kde si môžete vychutnať občerstvenie alebo si kúpiť suveníry a magnetky.

Ak plánujete cestu na Barbados, nezabudnite si pridať do zoznamu návštevy Andromeda Botanic Gardens. Tieto záhrady ponúkajú mimoriadny pohľad na ostrov a jeho prírodu. Bez ohľadu na to, či ste záhradníkom, milovníkom kvetov alebo len chcete zažiť niečo iné na ostrove, táto dovolenka je pre vás určená.


Ubytovanie Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados je karibský ostrov, ktorý je známy svojou krásnou prírodou a bohatou flórou a faunou. Jedným z najkrajších miest na ostrove, kde môžete objaviť túto úchvatnú prírodu, je Andromeda Botanic Gardens. Tento nádherný záhradný komplex je tiež domovom štýlového ubytovania, ktoré vám umožní stráviť niekoľko nádherných dní v týchto unikátnych záhradách.

Andromeda Botanic Gardens sa nachádza na severovýchodnom pobreží ostrova Barbados, v oblasti St. Joseph. Tieto záhrady sa rozprestierajú na ploche viac ako 6 akrov a ponúkajú návštevníkom možnosť objaviť desiatky druhov endemických rastlín a zvierat. Toto miesto je dobrom miestom nielen pre milovníkov prírody, ale aj pre tých, ktorí hľadajú tiché a relaxačné prostredie.

Ubytovanie v Andromeda Botanic Gardens poskytuje ideálnu príležitosť pobytu priamo v srdci týchto záhrad. Môžete si vybrať z viacerých možností ubytovania, vrátane izieb s vlastným sociálnym zariadením a apartmánov s výhľadom do záhrady. Každá izba je vkusne zariadená a ponúka moderné vybavenie, aby ste sa cítili pohodlne a ako doma.

Jedným z hlavných prvkov pobytu v Andromeda Botanic Gardens je možnosť vychutnať si nádherný výhľad na okolitú prírodu. Môžete sa prechádzať v blízkosti kvitnúcich rastlín, objavovať farebné motýle a počúvať spev vtákov. Okrem toho si môžete vychutnať nádherný výhľad na oceán z niektorých častí záhrady, čo vytvára nezabudnuteľnú atmosféru.

Počas vášho pobytu v Andromeda Botanic Gardens si môžete vychutnať aj rôzne aktivity a zážitky. Môžete sa zúčastňovať rôznych sezónnych podujatí a workshopov, kde sa dozviete viac o miestnej flóre a faune. Okrem toho si môžete relaxovať pri bazéne a vychutnávať si pokojné prostredie týchto záhrad.

Andromeda Botanic Gardens je tiež ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú objavovať aj okolité miesta. V blízkosti sa nachádza niekoľko krásnych pláží, ako napríklad Bath Beach a Cattlewash, kde si môžete užiť žiarivé karibské slnko a okúpať sa v jasnom oceáne. Okrem toho si môžete v blízkosti navštíviť aj niektoré miestne reštaurácie a obchody, kde si môžete vychutnať miestne jedlá a nakupovať suveníry.

Ak hľadáte kúsok raja na zemi, ubytovanie v Andromeda Botanic Gardens na Barbados bude pre vás ideálne. Táto jedinečná kombinácia nádherného ubytovania a úchvatnej prírody vám umožní zažiť nezabudnuteľnú dovolenku plnú relaxácie, objavovania a spojenia s prírodou.


Počasie Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados, trojuholníkový ostrov v Karibiku, sa môže pochváliť pôvabným klimatickým prostredím s teplými teplotami a veľmi malou pravdepodobnosťou hurikánov. Je to ideálne miesto na oddych a relax počas celého roka. Ak plánujete navštíviť ostrov, neobišli by ste Andromeda Botanic Gardens, ktoré sú jedným z najkrajších botanických záhrad na svete.

Barbados má teplé, vlhké a stredomorské podnebie, ktoré vám umožní cestovať po celom ostrove kedykoľvek v priebehu roka. Teploty sa pohybujú od 22 ° C v zime po 30 ° C v lete a vlhkosť môže byť dosť vysoká počas celého roka. Najlepšie obdobie pre návštevu Barbadosu sú mesiace od decembra do apríla, keď sú teploty príjemnejšie a vlhkosť je nižšia. V tomto období budete mať tiež šancu sledovať festivaly a kultúrne podujatia na ostrove.

Andromeda Botanic Gardens sa nachádzajú v centre ostrova v oblasti Bathsheba a sú druhou najväčšou botanickou záhradou na Barbados. Otvorené boli v roku 1954 a o niekoľko rokov neskôr ich začal zbierať a zakladať prírodovedec Iris Bannochie. Andromeda Botanic Gardens sa rozprestierajú na ploche 6 hektárov, kde rastú najrôznejšie endemické, tropické rastliny.

V Andromeda Botanic Gardens nájdete rastliny z celého sveta, ale aj z mnohých častí Karibiku. V záhrade sa nachádza niekoľko málo oficiálne označených trás, ktoré vám pomôžu pri preskúmaní témy viac ako 600 druhov rastlín a kvetov. Odtiaľto môžete tiež vychutnať nádherný výhľad na okolitý krajinný charakter.

Ak sa chystáte navštíviť Barbados, určite nevynechajte návštevu Andromeda Botanic Gardens. Táto krásna botanická záhrada ponúka obrovskú škálu najrôznejších rastlín a kvetov, ktoré sú na ostrove vysoké, budete vychutnávať tropickú flóru v skutočne jedinečnom prostredí. Ak aj nie ste veľkým záhradníkom, určite sa vám bude páčiť neuveriteľná krása prirodzeného sveta, ktorú ponúka Andromeda Botanic Gardens.


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Andromeda Botanic Gardens


1. Aké sú ceny vstupného do Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

Vstupné do Andromeda Botanic Gardens na Barbados sa pohybuje okolo $15 USD pre dospelých a $5 USD pre deti.

2. Ako dlho trvá návšteva Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

Návšteva Andromeda Botanic Gardens na Barbados si vyžaduje približne dve až tri hodiny.

3. Aké rastliny a zvieratá môžeme vidieť v Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

V Andromeda Botanic Gardens na Barbados nájdete rôzne druhy vonných rastlín, kvetov, stromov a kríkov. Okrem toho nájdete aj množstvo vtákov, motýlov a iných drobných živočíchov.

4. Kedy sú Andromeda Botanic Gardens na Barbados otvorené?

Andromeda Botanic Gardens na Barbados sú otvorené denne od 9:00 do 16:00 hod., s výnimkou niektorých sviatkov.

5. Je možné zorganizovať si súkromnú prehliadku Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

Áno, je možné zorganizovať si súkromnú prehliadku Andromeda Botanic Gardens na Barbados. Kontaktujte priamo záhradníkov, ktorí zodpovedajú za prevádzku záhrady.

6. Aké sú odporúčania pre návštevníkov Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

Odporúča sa návštevníkom Andromeda Botanic Gardens na Barbados, aby si prišli so zapnutým komárníkom a nosili pohodlné obuv, pretože záhrady sa nachádzajú na kopci a terén je nerovný.

7. Kde sa nachádzajú Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

Andromeda Botanic Gardens na Barbados sa nachádzajú v juhovýchodnej časti ostrova, v blízkosti mestečka Bathsheba.

8. Majú Andromeda Botanic Gardens na Barbados parkovacie miesta pre návštevníkov?

Áno, Andromeda Botanic Gardens na Barbados majú parkovacie miesta pre návštevníkov.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky