Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Barbados St. Nicholas Abbey

Najčastejšie otázky a odpovede Barbados St. Nicholas Abbey


1. Kde sa nachádza St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey sa nachádza na ostrove Barbados v Karibiku.

2. Aké sú otváracie hodiny St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey je otvorené každý deň od 9:30 hod. do 15:30 hod.

3. Koľko stojí vstupenka do St. Nicholas Abbey?

Vstupenky stojia 20 dolárov pre dospelých a 10 dolárov pre deti od 6 do 12 rokov.

4. Čo môžem vidieť na St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey ponúka návštevníkom možnosť vidieť historický zámok s 300-ročnou históriou, rumovú továreň a rumový archív, gulety, záhrady a mnoho ďalších atrakcií.

5. Kde sa dá kúpiť rum z St. Nicholas Abbey?

Rum z St. Nicholas Abbey sa dá kúpiť v obchode na mieste alebo na internetovej stránke spoločnosti.

6. Dajú sa na St. Nicholas Abbey stráviť celý deň?

Áno, na St. Nicholas Abbey sa dá stráviť celý deň a ponúka mnoho miest na relaxáciu a obedy.

7. Je možné sa na St. Nicholas Abbey objednať na oficiálne prehliadky?

Áno, je možné si objednať oficiálne prehliadky, ktoré sú vedené vyškolenej personálou.

8. Aké sú miesta, ktoré sa odporúčajú vidieť v okolí St. Nicholas Abbey?

V okolí stojí za návštevu napríklad Harrison's Cave, botanická záhrada Andromeda a pláže Bathsheba a Crane.


Letenka Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je nádherný ostrov v Karibiku s nekonečnými plážami, tyrkysovými vodami a bohatou kulturou. Je to jeden z najobľúbenejších turistických miest pre dovolenku pod palmami. Ak plánujete navštíviť túto karibskú perlu, určite by ste mali zvážiť návštevu historického miesta zvaného St. Nicholas Abbey.

St. Nicholas Abbey je starobylá plantáž nalezená v južnej časti Barbadosu, ktorá je známa svojou bohatou históriou a úchvatnou architektúrou. Je to jedna z mála existujúcich hovädzích plantáží v regióne, čo ju robí ešte vzácnejšou a zaujímavejšou pre návštevníkov.

Toto historické miesto bolo pôvodne postavené v roku 1658 a dodnes je v rodinnej držbe. St. Nicholas Abbey je známa svojím koralovým kamenným domom z 17. storočia, ktorý je považovaný za skvost barbarskej architektúry. Je to jeden z najstarších úplne zachovaných domov v časti Karibiku.

Cestovatelia, ktorí sa rozhodnú navštíviť St. Nicholas Abbey, môžu zažiť jedinečný pohľad do minulosti. Budú mať príležitosť prechádzať sa po udržiavanej záhrade s exotickými rastlinami a kvetmi. Okrem toho tu nájdete aj veľký pozemok s canec fields, kde sa pôvodne pestovala trstina na výrobu cukru.

V St. Nicholas Abbey sa nachádza tiež vintage destilérka na rum, ktorá je dodnes v prevádzke. Tí, ktorí majú záujem o rumovú tradíciu a chcú ochutnať autentický barbadoský rum, majú tu možnosť zúčastniť sa degustácie rumu a dozvedieť sa viac o výrobe tohto tradičného karibského nápoja.

Veľkou atrakciou v St. Nicholas Abbey je tiež návšteva samotného domu. Návštevníci tu majú možnosť vidieť zachovalé izby, staré umelecké diela a historické artefakty. Okrem toho môžu si pozrieť aj zbierku kočíkov, ktorú dom vlastní.

Keďže St. Nicholas Abbey sa nachádza na juhu ostrova, je ľahko dostupné z hlavného mesta Bridgetown. Ak plánujete návštevu Barbadosu, môžete zariadiť letenku priamo do Bridgetownu a potom sa dopraviť na plantáž pomocou miestnej dopravy alebo najatím taxíka.

St. Nicholas Abbey je skutočnou pokladnicou histórie, kultúry a krásy Barbadosu. Objavte tento nádherný kúsok karibského rajského ostrova a prežite nezabudnuteľný zážitok presýtený históriou a exotikou. Ak hľadáte niečo viac ako len pláže a pozoruhodné prírodné scenérie, určite by ste nemali vynechať túto jedinečnú destináciu. Letenka do Barbadosu a návšteva St. Nicholas Abbey bude určite stáť za to!


Ubytovanie Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je nádherný tropický ostrov v Karibskom mori, ktorý láka návštevníkov svojimi nekonečnými plážami, jasným modrým morom a úchvatnou prírodou. Medzi jeho hlavné atrakcie patrí aj historická stavba z 17. storočia, známa ako St. Nicholas Abbey.

St. Nicholas Abbey sa nachádza v parížskej farnosti St. Peter na severe ostrova. Je to jedna z mála zachovalých plantážových domov z koloniálneho obdobia, ktorá stále funguje dodnes. Stavba je považovaná za jednu z najstarších dedinských meštianskych staveb v Kalifornii a bola vyhlásená za národnú historickú pamiatku.

Keďže St. Nicholas Abbey je populárna turistická atrakcia, boli pre návštevníkov vybudované ubytovacie zariadenia na samom pozemku. Tieto ubytovacie jednotky poskytujú návštevníkom jedinečnú príležitosť zostať v historickej budove a zažiť život v koloniálnej ére.

Ubytovanie v St. Nicholas Abbey ponúka luxusné apartmány, gescanneri a chaty, ktoré sú vybavené moderným vybavením a zariadením. Napriek tomu sa ale zachováva autentická atmosféra a šarm prehistorického obdobia. Každý apartmán je vybavený vlastnou kúpeľňou, rozľahlou spálňou, obývacou izbou a plne vybavenou kuchyňou. Chaty sú dokonale situované v tropických záhradách okolo hlavnej budovy, čo poskytuje súkromie a idylické prostredie.

Okrem toho, že si môžete vychutnať komfortné a štýlové ubytovanie, môžete sa tiež vydať na prehliadku historickej budovy. Zamestnanci St. Nicholas Abbey radi poskytnú návštevníkom oboznámenie s históriou miesta a jeho prominentnými obyvateľmi. Môžete prehliadnuť nádherne zrenovované izby so všetkými ich nádhernými detailmi, odkázanými na slávny minulý život. Zároveň môžete navštíviť aj cukrovar a zistíte viac o výrobe rumu, ktorá bola kedysi dôležitou súčasťou života na plantáži.

Barbados a St. Nicholas Abbey ponúkajú aj množstvo iných aktivít a zábavy. Môžete stráviť čas relaxovaním na pláži, potápať sa v jasných vodách mora, voziť sa na koči alebo jednoducho vychutnať karibskú kuchyňu v niektorom z miestnych reštaurácií.

Ak hľadáte jedinečné a nezabudnuteľné ubytovanie na Barbados, St. Nicholas Abbey je skvelou voľbou. Ako historický skvost, ponúka návštevníkom špeciálne a luxusné ubytovanie, ktoré je kombináciou pôvabu minulosti a súčasného pohodlia. Nech už plánujete oddych na ostrove alebo cestu po Karibiku, ubytovanie v St. Nicholas Abbey vám poskytne skvelý zážitok a prehľad do histórie tohto nádherného miesta.


Dovolenka Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je ostrov v Karibiku, známy svojimi krásnymi plážami, krištáľovo čistým morom a bohatou históriou. Jedným z najnavštevovanejších miest na ostrove je miesto nazývané St. Nicholas Abbey. Tento historický statek je sklamaním pre turistov a ponúka úplne nový pohľad na dovolenku v karibskej oblasti.

St. Nicholas Abbey je hlavnou atrakciou tohto miesta a jeho základom je historická plantáž z 17. storočia. Tento nádherný múzeum patriaci do rodiny Vujovicovcov sa stalo populárnym miestom pre návštevníkov, ktorí túžia vidieť a zažiť históriu tohto pozoruhodného miesta.

Pamiatka je výnimočná svojou zachovalou architektúrou. Stojí tu stojí z polovico vytesaného kameňa, ktorý bol dovezený z Anglicka. Stavba je postavená v štýle Jacobean a kombinuje elegantnú architektúru s očarujúcimi záhradami. Je to jedna z nedotknutých pamiatok z koloniálnej éry, ktorá nám umožňuje nahliadnuť do minulých čias. Pri prechádzke po úžasne udržiavanej záhrade sa môžete zhlboka nadýchnuť krásnej karibskej prírody a cítiť, ako keby ste sa ocitli v inej ére.

Okrem historického domu ponúka St. Nicholas Abbey aj iné atrakcie. Navštívte miestnu rumovú palírňu, kde sa vyrába rum už od 17. storočia. Staňte sa svedkom tohto tradičného procesu výroby rumu a ochutnajte niektoré z miestnych výrobkov. Okrem toho si tiež môžete prezrieť zbierku antikvít a historických artefaktov, ktoré svedčia o tom, ako sa tento ostrov vyvíjal počas minulých storočí.

Pre tých, ktorí by radi strávili viac času na tomto nádhernom mieste, je možnosť prenajať si jednu z malebných chatiek v okolí. Tieto chatky ponúkajú luxusné ubytovanie s nádherným výhľadom na more alebo do zelene. Vychutnajte si ticho a pokoj, ktorý vám poskytne táto úchvatná lokalita.

Nie je pochýb o tom, že návšteva St. Nicholas Abbey na Barbados je jedinečným zážitkom. Pre túžby po objavovaní dejín, architektúre alebo jednoducho pre oddych vo veľmi krásnom prostredí sa toto miesto stane neodolateľným. Vytvorte si vlastnú cestovnú skúsenosť a presvedčte sa o jeho kúzle na vlastné oči.


Počasie Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados, známy ako "perla Karibiku", je jedným z najkrajších ostrovov v Karibiku. Nachádza sa v juhozápadnej časti Atlantického oceánu a ponúka obrovské množstvo zaujímavostí pre návštevníkov. Medzi najznámejšie miesta na Barbadosi patrí St. Nicholas Abbey, ktorá sa nachádza na severozápadnom pobreží ostrova.

Ak sa chystáte navštíviť Barbados a St. Nicholas Abbey, bude vám užitočné vedieť, ako bude počasie počas vašej návštevy. Väčšinou je to teplo a slnečno s teplotami okolo 28°C.

Počas letnej sezóny, od júna do septembra, teploty stúpajú a môžete očakávať vlhkosť a pravidelné krátke prehánky. Octóber až máj sú mesiace s menej dažďami a miernejšími teplotami, čo robí z tejto doby skvelý čas na návštevu. Dôležité je pamätať na to, že Barbados sa nachádza v krajine s veľmi ochranárskymi opatreniami v oblasti životného prostredia a zmeny klímy.

Ak sa chystáte navštíviť St. Nicholas Abbey, odporúča sa si obliecť lehké a pohodlné oblečenie s ochranou proti slnku. Zároveň odporúčame si vziať so sebou rakvu alebo dáždnik, pre prípad, že by sa zhoršilo počasie.

Vzhľadom k tomu, že St. Nicholas Abbey sa nachádza v hornatej oblasti Barbadosu, môže byť miesto o niečo chladnejšie ako ostatné časti ostrova. Výhodou je však to, že sem prichádza menej turistov ako na iné miesta na ostrove, takže si budete môcť užiť krásnu scenériu a pokojné prírodné prostredie.

V St. Nicholas Abbey môžete navštíviť historický dom z 17. storočia, robiť ochutnávky rumu a kaviáru, a vychutnať si prechádzky v zeleni okolo budovy. Ak preferujete kultúrne a historické zážitky, je St. Nicholas Abbey miestom, ktoré určite nevynecháte.

Na záver, povedzme si, že Barbados a St. Nicholas Abbey ponúkajú návštevníkom krásne počasie a zážitky po celý rok. Ak sa nechcete obmedzovať na lyžovanie alebo iné zimné športy, takže poletíte na dovolenku v exotických krajinách, táto destinácia určite stojí za to. Prajeme Vám príjemnú dovolenku a zážitky nad oceánom.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky