Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Dominikánska republika Playa Grande Golf Course

Počasie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, bohatou kultúrou a teplým tropickým podnebím. Výnimočnou črtou tohto exotického miesta je aj jeho golfové ihrisko, Playa Grande Golf Course, ktoré ponúka nezabudnuteľné zážitky pre golfistov a zároveň im umožňuje pripútať sa k prírodným krásam tohto rajského ostrova.

Playa Grande Golf Course leží na severnom pobreží Dominikánskej republiky, priamo na brehu Karibského mora. Toto ihrisko je reprezentatívnym príkladom toho, ako gombíny golfový dizajn môže zapadnúť do nádhernej prírody. Bolo navrhnuté svetoznámym golfistickým architektom Robertom Trentom Jonesom Sr., ktorý je známy svojím talentom pre vytváranie golfových ihrísk, ktoré spájajú náročnosť s estetickým vzhľadom.

Jednou z výnimočných vlastností Playa Grande Golf Course je jeho umiestnenie. Nadmorská výška, na ktorej sa táto golfová trasa nachádza, umožňuje hráčom užívať si nádherný výhľad na okolité okolité scenérie. S výhľadom na modrú hladinu Karibského mora a s panoramatickým výhľadom na rozmanité pláže a pobrežné oblasti, je skutočne ťažké nemať inšpiratívny úder.

Playa Grande Golf Course je tiež považované za jedno z najťažších ihrísk v Dominikánskej republike. S jeho dlhými fairwaymi, širokými horizontálnymi bandami a náročnými bunkrami sa tu hráči musia spoľahnúť na svoje schopnosti a strategické rozhodnutia. Nepredvídateľné vonkajšie vplyvy, ako napríklad silný vietor, tiež pridávajú výzvu a napätie počas hry.

Keďže Dominikánska republika sa nachádza v tropickom pásme, počasie tu pravidelne dosahuje vysoké teploty. Toto podnebie vytvára ideálne podmienky pre golfistov, ktorí sa chcú zahrať počas celého roku. Cestovatelia by si však mali byť vedomí, že v období júl a august je možné očakávať väčšie množstvo zrážok v porovnaní s inými mesiacmi.

Ak si plánujete zahrať na Playa Grande Golf Course, nezabudnite na vhodné oblečenie a ochranu pred slnkom. Dodržiavanie pravidiel golfových ihrísk je tu povinné, vrátane riadenia skupín hráčov a správneho využívania zdrojov vody na ihrisku.

Playa Grande Golf Course je skutočne zaujímavou destináciou pre golfistov, ktorí si chcú užiť hru na jednom z najlepších ihrísk v Karibiku. Jeho kombinácia panoramatického výhľadu a náročnosti trate poskytuje jedinečný zážitok, ktorý si golfisti budú pamätať na celý život. Nech už ste profesionálny golfista alebo len začínajúci hráč, Playa Grande Golf Course v Dominikánskej republike je určite miesto, kde si môžete užiť golf a zároveň sa obklopovať nádhernou prírodou.


Dovolenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, tyrkysovými vodami a luxusnými letoviskami. Jedným z najobľúbenejších miest pre dovolenku v tejto krajine je Playa Grande, ktorá je domovom nádherného golfového ihriska - Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course, nachádzajúci sa pri pobreží severnej časti Dominikánskej republiky, je jedným z najlepších golfových ihrísk v Karibiku. Navrhol ho legendárny profesionálny golfista Robert Trent Jones Sr. a hlavne kvôli svojej kráse a obtiažnosti je považovaný za jedno z jeho najlepších diel.

Toto ihrisko sa rozprestiera na ploche 220 hektárov, pričom väčšina z nej je obklopená Atlantickým oceánom. Hraničiace súkromnou rezerváciou Playa Grande, golfoví hráči môžu zažiť úchvatný výhľad na hory a oceán, čo tvorí perfektnú scenériu pre hru.

Playa Grande Golf Course je známy svojim náročným dizajnom, ktorý využíva prirodzený terén regiónu. Robert Trent Jones Sr. ho navrhol tak, aby optimalizoval krásu prírodného prostredia a skĺbil ju s náročnými golfovými jamkami. Hráči tu nájdu skalky, vodné prekážky a strmé jazierka, ktoré sú nielen vizuálne pôsobivé, ale aj náročné na hru. Mnohí profesionálni hráči a golfisti s nízkym handicapom uvítajú túto výzvu.

Napriek tomu, že Playa Grande Golf Course je považovaný za náročné golfové ihrisko, je prístupný hráčom všetkých úrovní. Existujú rôzne tee boxy pre rôzne úrovne hráčov, takže každý si môže zvoliť zodpovedajúci stupeň obtiažnosti. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo skúsený golfista, tento golfový klub je ideálnou voľbou pre príjemné odreagovanie.

Okrem golfu je v Playa Grande Golf Course k dispozícii aj golfová akadémia, ktorá ponúka hodiny a tréningy pre hráčov všetkých vekových skupín a úrovní. Skúsení golfoví tréneri vám pomôžu zlepšiť techniku a hru.

Pre tých, ktorí si po skončení hry chcú oddýchnuť, je tu luxusný klubový dom, kde si môžu užívať občerstvenie a nápoje. Okrem toho sa v okolí nachádza mnoho luxusných letovísk, ktoré ponúkajú vynikajúce ubytovanie a relaxačné služby, ako je wellness centrum, bazén a reštaurácie.

Playa Grande Golf Course je jedným z najlepších miest pre golf na Dominikánskej republike a Karibiku ako celku. S krásnym prostredím, náročným dizajnom a prvotriednymi službami určite nechápe žiadneho golfistu chladným. Ak hľadáte kombináciu golfového dobrodružstva a luxusu, Playa Grande Golf Course by mal byť na vašom zozname miest, ktoré musíte navštíviť.


Letenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Ak hľadáte nové miesto, kde by ste mohli stráviť svoju plážovú dovolenku, určite by ste mali zvážiť Dominikánsku republiku. Krajina ponúka okrem čarovnej karibickej atmosféry aj množstvo atrakcií a zážitkov pre turistov. Jedna z najzaujímavejších destinácií v tejto oblasti je Playa Grande Golf Course, ktoré sa nachádza v meste Rio San Juan.

Playa Grande Golf Course je obrovské golfové ihrisko, ktoré sa prostiea na rozlohe takmer 2 000 hektárov. Toto ihrisko patrí medzi najkrajšie na svete a pre svoju náročnosť a malebné prostredie privádza každoročne tisíce golfistov z celého sveta. Okrem samotného golfového ihriska si tu nájdete aj luxusné hotely, ktoré ponúkajú exkluzívne služby a relaxačné aktivity.

Najväčšou výhodou Playa Grande Golf Course je určite jeho poloha. Nachádza sa v blízkosti tropickej pláže Playa Grande, ktorá patrí medzi najkrajšie pláže na svete. Ak máte radi vodné športy, môžete si tu užiť plachtenie, surfing alebo šnorchlovanie. Okrem toho v okolí nájdete množstvo bary a reštaurácií, kde si môžete vychutnať miestne jedlá a pitie.

Cena letenky do Dominikánskej republiky závisí od toho, odkiaľ letíte a kedy sa rozhodnete cestovať. Ak hľadáte lacné letenky, odporúčame hľadať v období mimosezóny. Najlepšie ceny leteniek nájdete v období od septembra do novembra a od marca do maja. Ak sa rozhodnete cestovať počas hlavnej sezóny, musíte počítať s vyššími nákladmi na letenku.

Výber hotela v okolí Playa Grande Golf Course je veľmi pestrý. Okrem luxusných zariadení ponúkajúcich prvotriedne služby nájdete aj cenovo dostupné hotely a ubytovania pre milovníkov cestovania na nízkom rozpočte. Pred výberom hotela vám odporúčame porovnať rôzne ponuky a zvážiť vaše potreby a predošlé skúsenosti.

Ak plánujete navštíviť Playa Grande Golf Course a Dominikánsku republiku, neváhajte a urobte to. Táto časť sveta vám ponúkne pestrú a zaujímavú dovolenku plnú pamiatok, zážitkov a relaxu. S vyhľadaním správnej letenky a hotela v okolí budete mať garantovaný nezabudnuteľný zážitok.


Najčastejšie otázky a odpovede Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Otázka: Kde sa nachádza Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course sa nachádza na severnom pobreží Dominikánskej republiky, v meste Río San Juan.

Otázka: Ako dlho trvá hra na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Hra na Playa Grande Golf Course zvyčajne trvá približne 4 až 5 hodín, v závislosti od veľkosti skupiny a zručnosti hráčov.

Otázka: Ako sa dostať na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course je zvyčajne prístupné autom z okolitých miest, ako sú Puerto Plata alebo Sosúa. Tiež môže byť možné zabezpečiť dopravu cez svoj rezort alebo cez miestne taxikárske služby.

Otázka: Ako si môžem zarezervovať tee time na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Tee time na Playa Grande Golf Course si môžete zarezervovať cez oficiálnu webovú stránku golfového ihriska alebo cez cestovné kancelárie a rezorty, ktoré ponúkajú golf ako súčasť ich služieb.

Otázka: Aké sú poplatky za hru na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Poplatky za hru na Playa Grande Golf Course sa líšia v závislosti od ročného obdobia a od typu hry. Zvyčajne sa pohybujú medzi 150 až 250 dolármi za osobu.

Otázka: Je Playa Grande Golf Course vhodné pre začiatočníkov?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course je náročný golfový príkaz, a preto sa neodporúča pre začiatočníkov. Je to skôr pre skúsených hráčov a golfových nadšencov, ktorí hľadajú výzvu a krásne prostredie.

Otázka: Aké sú otváracie hodiny Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course zvyčajne otvára o 7:00 hod ráno a zatvára sa po západe slnka, čo môže byť medzi 18:00 a 19:00 hod. Avšak, otváracie hodiny sa môžu líšiť v závislosti od počasia a počtu hráčov.


Ubytovanie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, a teraz sa môžete pripojiť k milovníkom golfovania a užiť si to v Playa Grande Golf Course. Ak ste golfista a chcete pridať k svojim dobrodružstvám aj tento typ športu, tak táto recenzia bola napísaná práve pre vás. Tu sa dozviete o všetkých aspektoch ubytovania pri tomto ihrisku: jeho poloha, služby a priestor.

Poloha

Playa Grande Golf Course sa nachádza v severovýchodnej časti Dominikánskej republiky, v meste Río San Juan. Je to jedno z golf ihrísk, ktoré navrhli a postavili Nicholas a Jack Nicklausovi. S rozlohou 2,485 aru je to najväčšie ihrisko v Karibiku. Na ihrisku si môžete urobiť prechádzku až k obrovským útesom nad Atlantickým oceánom, kde nájdete krásne vyzerajúce pláže, ktoré sú medzi turistami populárne. Navyše Golf Club má aj kryté priestory, ktoré chránia golfistov pred prípadným dažďom.

Služby

Ako host pre niekoľko dní alebo týždňov, môžete očakávať, že budete mať k dispozícii všetky potrebné služby. Playa Grande Golf Course poskytuje turistom prístup k reštaurácii, kde si môžu vychutnať miestnu kuchyňu a uspokojiť hlad po celodennom golvovaní. V okolí sa nachádza mnoho ďalších obchodov a obchodných centier, ktoré poskytujú potraviny pre každého ako aj všetky druhy suvenírov a darčekov.

Priestor

Hlavným cieľom každého návštevníka ihriska by malo byť golf a to prináša radosť každému okolo. Hráči sú uvítaní na palubách luxusných automobilov, ktoré pre nich sú k dispozícii. Vo vonkajšom priestore sú stoličky, kde si môžu nielen hostia ale aj hráči oddýchnuť a pozorovať iných hráčov. Priestranné izby sú plne vybavené potrebným nábytkom. Okolo nájdete zeleň a drevené dvere, ktoré vás privedú do oddychových zón s nádherným výhľadom na okolitú krajinu.

V každom prípade ak hľadáte ubytovanie na vašu dovolenku, Playa Grande Golf Course je jedným z možných miest kde si môžete užiť golf a zároveň vychutnať všetko čo Dominikánska republika ponúka. Zelené územia, krásne výhľady a golf sú spojené s nádherným ubytovaním, ktoré robí z tohto miesta jedno z najlepších golf ihrísk v Dominikánskej republike.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky