Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Kuvajt Awtad Mall

Najčastejšie otázky a odpovede Kuvajt Awtad Mall


1. Kde sa nachádza Awtad Mall v Kuvajte? - Awtad Mall sa nachádza v hlavnom meste Kuvajtu, Kuvajte City.

2. Aké sú otváracie hodiny Awtad Mall? - Awtad Mall má otváracie hodiny od 10:00 do 22:00 hodín.

3. Aké obchody a značky sa nachádzajú v Awtad Mal? - V Awtad Malle nájdete obchody so značkovým oblečením, elektronikou, obuvou, šperkmi, kozmetikou, domácimi potrebami a mnoho ďalších.

4. Má Awtad Mall detské ihrisko? - Áno, Awtad Mall má detské ihrisko pre deti.

5. Sú v Awtad Malle reštaurácie a kaviarne? - Áno, v Awtad Malle nájdete reštaurácie, kaviarne a rýchle občerstvenie.

6. Poskytuje Awtad Mall bezplatné parkovanie? - Áno, Awtad Mall poskytuje bezplatné parkovanie pre návštevníkov

7. Má Awtad Mall bezbariérový prístup pre zdravotne postihnutých? - Áno, Awtad Mall je vybavený bezbariérovým prístupom pre zdravotne postihnutých osôb.

8. Aké sú možnosti dopravy na Awtad Mall? - Na Awtad Mall sa môžete dostať autom, mestskou dopravou alebo taxíkom.

9. Má Awtad Mall zľavové akcie a podujatia? - Áno, Awtad Mall často organizuje zľavové akcie a podujatia pre svojich zákazníkov.

10. Ako môžem kontaktovať Awtad Mall pre ďalšie informácie? - Na kontaktovanie Awtad Mall môžete využiť ich webové stránky alebo telefonický kontakt uvedený na ich webovej stránke.


Dovolenka Kuvajt Awtad Mall


Kuvajt - to je krajina, ktorá sa často nachádza na okraji turistických záujmov. Táto krajina však ponúka pre návštevníkov mnoho zaujímavých miest a skvelých zážitkov. Jedným z najväčších obchodných centier v Kuvajte a klenotom medzi nákupnými centrami na Blízkom východe je Awtad Mall.

Awtad Mall sa nachádza v meste Hawally a je to veľké a moderne vybavené nákupné centrum, ktoré si turisti ale aj obyvatelia Kuvajtu obľúbili pre svoje veľké množstvo obchodov, kaviarní a reštaurácií. Toto nákupné centrum sa radí medzi najlepšie a najväčšie v celom Kuvajte.

V Awtad Mall nájdete obchody s oblečením, ktoré vám ponúknu výber z množstva svetoznámych značiek. Môžete tu nakupovať oblečenie pre celú rodinu, od detí až po dospelých. Okrem toho tu nájdete aj mnoho klenotníctiev, ktoré ponúkajú unikátne šperky.

V Awtad Mall nie sú len obchody. Môžete si tu zájsť aj na jedno z množstva miest, kde sa môžete najesť a osviežiť. Nájdete tu reštaurácie a bary s rôznymi kuchyňami. Môžete sa tu naspäť vo vonkajšom priestore pri šejkových až takmer do polnoci.

Okrem nákupov a jedla v Awtad Mall môžete nájsť aj množstvo zábavy. Pre deti tu nájdete malú zábavnu hernu, kde sa môžu zabaviť a unaviť sa. Rovnako môžete ísť aj do kina, ktoré sa tu nachádza.

Okrem Awtad Mall je výhodou, že sa nachádza blízko k moru, kde môžete na pláži pozerať na okolo prechádzajúce lodí a užiť si krásny výhľad na zálivy Kuvajtu. Môžete si naplánovať dovolenku tak, aby ste si vychutnali obidve zaujímavé miesta.

Ak hľadáte miesto, kde si môžete zanákupovať, zjesť dobré jedlo a zrelaxovať sa, návšteva Awtad Mall je pre vás tou správnou voľbou. Svoju dovolenku si tu určite užijete a okrem nákupov a jedla si nájdete aj rôzne zaujímavé miesta. Awtad Mall je miestom, kde sa budete cítiť skvelo a kde si užijete naozajstnú blízkovýchodnú atmosféru. Tak neváhajte a naplánujte si svoju dovolenku v Kuvajte.


Počasie Kuvajt Awtad Mall


Kuvajt je známy svojimi extrémnymi teplotami, a tak aj obchodné centrum Awtad Mall nie je výnimkou. Toto centrum sa nachádza v srdci mesta Kuvajt a ponúka návštevníkom najmodernejšie obchodné a zábavné zariadenia.

Počasie v Kuvajte je charakterizované extrémnymi teplotami, pričom v lete napríklad môžu teploty dosiahnuť až 50°C. Tento trend sa prejavuje aj v Awtad Malle, kde je klimatizácia kľúčovou súčasťou, aby sa návštevníci mohli pohodlne pohybovať po obchodoch a relaxovať v klimatizovanom prostredí.

V lete sa teda odporúča obliecť lehké oblečenie a zabezpečiť si dostatočné množstvo tekutín, aby sa predišlo dehydratácii organizmu. Okrem letného horúčava sa v Kuvajte vyskytujú aj prachové búrky, ktoré môžu byť nebezpečné a spôsobiť problémy s dýchacími cestami. Preto je vždy dôležité dýchať cez nos a chrániť horné cesty dýchania.

Pokiaľ ide o zimu, teploty v Kuvajte sú oveľa príjemnejšie a pohybuje sa v priemere od 10°C do 20°C. V Awtad Malle, ako aj v ostatných obchodných centrách, býva najrušnejšie počas zimných mesiacov, keďže je to jedna z hlavných atrakcií pre miestnych i turistov.

V závere, pre návštevníkov Awtad Mallu odporúčame venovať zvýšenú pozornosť počasiu v Kuvajte, najmä v lete, a dodržiavať základné bezpečnostné opatrenia, aby mohli plne vychutnávať svoj pobyt v tomto modernom obchodnom centre.


Ubytovanie Kuvajt Awtad Mall


Kuvajt je jedným z najbohatších štátov na svete a preto je tu množstvo možností na luxusné ubytovanie. Avšak, pre tých, ktorí hľadajú ušetrenie niekoľkých peňazí a zároveň chcú byť blízko kultúry a zábavy, je Kuvajt Awtad Mall tou správnou voľbou.

Kuvajt Awtad Mall sa nachádza v blízkosti Al-Farwaniyah v Kuvajte, čo ho robí skvelým miestom na pobyt pre tých, ktorí hľadajú pohodlnú a cenovo dostupnú možnosť. Awtad Mall ponúka dve možnosti ubytovania - hlavná budova s viacerými izbami alebo apartmány s 1, 2 alebo 3 izbami.

Hlavná budova ponúka 97 zariadených izieb s klimatizáciou, súkromnou kúpeľňou, satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Jedná sa o klasické izby, ktoré sú čisté a pohodlné, ideálne pre páry alebo jednotlivcov.

Na druhej strane, apartmány sú vybavené tak, aby boli priestranné a útulné. Každý apartmán má vlastnú kuchyňu, samostatnú obývaciu izbu a kúpeľňu. Apartmány sú ideálne pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí hľadajú viac súkromia.

Okrem toho, Kuvajt Awtad Mall má tiež množstvo zariadení pre zábavu a pohodlie návštevníkov. Môžete si vychutnať plávanie v bazéne, relaxovať v saune alebo si zahrať tenis alebo basketbal na športovom ihrisku.

Okolité oblasti ponúkajú množstvo miest na návštevu, vrátane významných pamiatok, ako napríklad Grand Mosque, táto svätyňa patrí medzi najväčšie na svete a je jednou z najkrajších v Kuvajte. Okrem toho môžete navštíviť Al Sayer Zoznam, kde nájdete rôzne druhy potravín, suveníry a iné.

V závere, Kuvajt Awtad Mall možno nie je najluxusnejšie ubytovanie v Kuvajte, no pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupnú možnosť s výbornou lokalitou a zariadeniami, je to skvelá voľba. Súžitie medzi cenou a kvalitou je tu na veľmi dobrej úrovni, preto tento hotel je rozhodne jedným z najlepších ubytování v Kuvajte. Ak hľadáte jednoduché, no zároveň pohodlné a praktické ubytovanie, toto miesto je pre vás tou správnou voľbou.


Letenka Kuvajt Awtad Mall


Letenka do Kuvajtu: Obdivujte krásu a rozmanitosť v Awtad Mall

Ak ste milovníkom cestovania a objavovania nových kultúr a miest, navštívenie Kuvajtu by mohlo byť pre vás nezabudnuteľným zážitkom. A keďže Kuvajt je jednou z najbogatejších krajín na svete, ponúka vám množstvo luxusných a moderných atrakcií. Jednou z nich je aj nákupné stredisko Awtad Mall, ktoré je jedným z najväčších nákupných centier v Kuvajte a ktoré rozhodne stojí za návštevu.

Awtad Mall sa nachádza v hlavnom meste Kuvajtu, meste Kuvajt. Toto moderné a vkusné nákupné centrum vám ponúka širokú škálu obchodov, reštaurácií a zábavy, ktoré sú ideálne pre rodiny, páry aj jednotlivcov. Nech už ste fashion fanatik, foodie alebo len túžite po oddychu a zábave, v Awtad Malle si nájde každý niečo pre seba.

Ak máte radi nákupy, budete sa v Awtad Malle cítiť ako v raji. Nájdete tu rôzne svetoznáme značky, ako napríklad Gucci, Louis Vuitton, Prada, Dior a mnohé ďalšie. Okrem luxusných butikov tu nájdete aj bežné obchody so značkovým oblečením a doplnkami pre každý rozpočet. Bez ohľadu na to, či preferujete drahé značky alebo módne trendy za rozumnú cenu, môžete si byť istí, že nájdete niečo pre seba.

Po vykúpení sa nákupmi si môžete oddýchnuť v niektorej z mnohých reštaurácií a kaviarní, ktoré Awtad Mall ponúka. Od miestnych jedál až po medzinárodné špeciality, tu dostanete pokúsiť sa rôzne chute a gastronomické zážitky. Uvoľnite sa pri šálke kávy alebo si doprajte luxusný obed v elegantnom prostredí.

Pre tých, ktorí hľadajú zábavu a adrenalin, Awtad Mall má pre vás niekoľko možností. Multiplexové kino vám ponúka príležitosť vidieť najnovšie filmy vo vysoko kvalitnej projekcii. Okrem toho tu nájdete aj hernú zónu s modernými arkádovými hrami a zábavnými automatmi.

Nenechajte si ujsť príležitosť navštíviť Awtad Mall, ak sa rozhodnete cestovať do Kuvajtu. Bez ohľadu na to, či ste nákupný fanatik, gurmán alebo hľadáte niečo zábavné, toto nákupné centrum vám ponúka zážitky pre celú rodinu. Prečo si teda neužiť letenku do Kuvajtu a presvedčiť sa sami o kráse a rozmanitosti Awtad Mall.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky