Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Kuvajt Kuwait Magic Mall

Najčastejšie otázky a odpovede Kuvajt Kuwait Magic Mall


1. Kde sa nachádza Kuvajt Magic Mall?
Kuvajt Magic Mall sa nachádza na adrese P.O. Box 2652, Safat 13027, Kuvajt.

2. Aké sú prevádzkové hodiny Kuvajt Magic Mall?
Prevádzkové hodiny Kuvajt Magic Mall sú od pondelka do soboty od 9:00 do 22:00 hodiny a v nedeľu od 14:00 do 22:00 hodiny.

3. Je vstup na Kuvajt Magic Mall voľný?
Áno, vstup na Kuvajt Magic Mall je voľný.

4. Aké obchody a služby sú k dispozícii v Kuvajt Magic Mall?
Kuvajt Magic Mall ponúka široký výber obchodov z rôznych odvetví, vrátane módy, elektroniky, potravín, domácnosti, zdravia a krásy. Ponúka tiež rôzne reštaurácie a zábavné aktivity pre deti.

5. Je možné si rezervovať parkovacie miesto pri Kuvajt Magic Mall?
Áno, na Kuvajt Magic Mall je k dispozícii parkovisko pre návštevníkov. Nie je však možné si parkovacie miesto rezervovať vopred.

6. Aké platobné metódy sú v Kuvajt Magic Mall akceptované?
Väčšina obchodov v Kuvajt Magic Mall prijíma hotovosť aj platobné karty. Niektoré obchody môžu navyše akceptovať aj digitálne platobné metódy, ako sú Apple Pay alebo Google Pay.

7. Je v Kuvajt Magic Mall k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie?
Áno, v Kuvajt Magic Mall je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie pre návštevníkov.

8. Existuje v Kuvajt Magic Mall kino?
Áno, v Kuvajt Magic Mall sa nachádza kino, kde si môžete vychutnať najnovšie filmy.

9. Aké dopravné spojenie je k dispozícii pre návštevníkov Kuvajt Magic Mall?
Kuvajt Magic Mall je dobre napojený na dopravnú sieť s dostatkom parkovacích miest a verejnou dopravou. Je možné využiť taxíky, vlastné vozidlo alebo hromadnú dopravu.

10. Je v Kuvajt Magic Mall možné získať daňové refundácie?
Áno, pre návštevníkov, ktorí nie sú občanmi Kuvajtu, je možné požiadať o daňové refundácie v niektorých obchodoch v Kuvajt Magic Mall. Vyžaduje sa však splnenie konkrétnych podmienok.


Počasie Kuvajt Kuwait Magic Mall


Kuvajt, hlavné mesto Kuvajtu, má subtropické podnebie, s teplotami, ktoré sa v letných mesiacoch môžu vystúpiť až k 50°C. Zimné mesiace sú miernych teplôt, s priemernými dennými teplotami okolo 20-25°C. Zvyšok roka je teplota pomerne konzistentná, čo znamená, že môžete plánovať svoju návštevu do Kuvajtu kedykoľvek počas roka.

Ak sa chcete vyhnúť väčším množstvám návštevníkov, odporúča sa navštíviť Kuvajt v období jari a jesene. Tieto obdobia sú tiež vhodné na spoznávanie zaujímavých miest a atrakcií v tomto meste.

Pre tých, ktorí milujú vodu a pláže, leto je najlepším časom na návštevu Kuvajtu. Dostupné sú rôzne pláže, kde sa môžete osviežiť a užívať si morské plody a ďalšie pochutiny.

V Kuvajte sa môžu vyskytnúť aj zrážky, ale sú pomerne zriedkavé. Hoci sa vyskytuje občasné prehánky, voda rýchlo odteká a návšteva môže pokračovať. Vďaka tomu, že sa v Kuvajte nachádza mnoho útulných miest, môžete sa aj počas daždivého dňa zrelaxovať v kaviarňach alebo nákupných centrách.

A tou kaviarňou alebo nákupným centrom môže byť práve Kuwait Magic Mall. Toto moderné nákupné centrum ponúka všetko, čo môžete potrebovať na nákupných výletoch, rovnako ako zábavu pre celú rodinu. Okrem obchodov, v ktorých nájdete oblečenie, obuv, kozmetiku a mnoho ďalšieho, nájdete tu aj kaviarne, reštaurácie a kiná.

V nákupnom centre Kuwait Magic Mall sa môžete užiť oddychu počas horúcich dní leta alebo počas chladných dní zimy. S jeho viacerými obchodmi a zábavnými možnosťami, táto budova je miestom, ktoré nemožno prehliadnuť.

Celkovo, Kuvajt ponúka pestrú ponuku zábavy pre celú rodinu. Bez ohľadu na počasie, návštevníci tu môžu nájsť vzrušujúce miesta na návštevu a zážitky, ktoré si budú pamätať.


Letenka Kuvajt Kuwait Magic Mall


Kuwait Magic Mall je jeden z najväčších nákupných centier v Kuvajte. Nachádza sa v hlavnom meste Kuvajt City a ponúka širokú škálu nákupných, zábavných a gastronomických možností pre návštevníkov.

Pre cestovateľov, ktorí sa zaujímajú o nákup a zábavu, je letenka do Kuvajtu nevyhnutná. Môžete objaviť jedinečné zážitky a obdivovať rozmanitosť, ktorú ponúka toto rozrastajúce sa mesto.

Po príchode do Kuvajtu, nemôžete nevšimnúť futuristickú architektúru a moderné budovy. Mesto si udržuje punc tradičnej arabskej kultúry a zároveň investuje do moderných a luxusných nákupných centier. Kuwait Magic Mall je výborným príkladom toho, ako Kuvajt kombinuje starý a nový svet.

V každom rohu nákupného centra nájdete obchody s rôznymi svetovými značkami a módnymi značkami. Najnovšie kolekcie oblečenia, topánok, doplnkov a kozmetiky sú na dosah ruky. Pre milovníkov elektroniky tu sú obchody so špičkovou technológiou a najnovšími gadgetmi.

Okrem nákupu môžete navštíviť aj niektoré atrakcie v rámci nákupného centra. Kuwait Magic Mall má vo vnútri múzeum, ktoré ukazuje históriu a kultúru Kuvajtu. Môžete sa dozvedieť o tradíciách a životnom štýle tohto fascinujúceho arabského štátu.

Pre tých, ktorí hľadajú zábavu, nákupné centrum ponúka tiež kinosály so širokou škálou filmov. Ak máte radi adrenalín a dobrodružstvo, môžete sa vydať do jedného z herných stredísk, kde si môžete zahrať videohry, stolný tenis, bowling a ďalšie zábavné aktivity.

Počas vášho nákupného maratónu určite budete hladní. V Kuwait Magic Mall nebudete mať problém nájsť rozmanité reštaurácie a kaviarne. Môžete si vychutnať tradičnú arabskú kuchyňu, exotické jedlá z celého sveta alebo si pochutnať na prestížnych cukrovinkách a dezertoch.

Kuwait Magic Mall je miestom, kde sa môžete stratiť v nákupnom raji, objaviť nové produkty a zároveň spoznať kultúru Kuvajtu. Je to skvelá destinácia pre návštevníkov, ktorí majú radi nákup, zábavu a chuť prirodzeného pohostinstva.

Nezabudnite si zakúpiť letenku do Kuvajtu a zažite nezabudnuteľnú cestu do magického sveta nákupu v Kuwait Magic Mall.


Dovolenka Kuvajt Kuwait Magic Mall


Kuvajt je fascinujúca krajina s bohatou kultúrou, fascinujúcou históriou a úchvatnou krajinou. Jeho hlavné mesto Kuvajt City je miestom, kde moderný život stretáva tradičné tradície. Medzi mnohé zaujímavé atrakcie tejto krajiny patrí aj nákupné centrum Kuwait Magic Mall.

Kuwait Magic Mall je jedno z najväčších a najobľúbenejších nákupných centier v Kuvajte. Nachádza sa v srdci Kuvajt City a ponúka širokú škálu značkových obchodov, reštaurácií, kaviarní a zábavných priestorov pre celú rodinu. Toto moderné a luxusné nákupné centrum je miestom, kde môžete stráviť celý deň nakupovaním, objavovaním a relaxáciou.

Nákupný zážitok je v Kuwait Magic Mall jedinečný. Nájdete tu obchody so svetoznámymi značkami a dizajnérskymi módami, ktoré ponúkajú široký výber oblečenia, obuvi, šperkov, kozmetiky a mnoho ďalších luxusných a štýlových produktov. Chutnajte sa do sveta módy a skúste si na seba niečo nádherné a jedinečné.

Po náročnom nakupovaní si môžete oddýchnuť a relaxovať v jednej z mnohých reštaurácií a kaviarní v centre. Ponúkajú široký výber gastronomických zážitkov od tradičnej kuvajtskej kuchyne po medzinárodné jedlá. Vychutnajte si vynikajúce jedlá a pitie, kdekoľvek sa usadíte a choďte na chvíľu do sveta kulinárskeho umenia.

Kuwait Magic Mall nie je len miestom pre nákupy a stravovanie, ale ponúka aj množstvo zábavy pre celú rodinu. Nájdete tu detské ihrisko, kde sa deti môžu hrať, šplhať a preskakovať. Môžete navštíviť aj kinosálu, kde si môžete vychutnať najnovšie filmové hity. A keď je vonku teplo, vychladnite sa v jednom z krytých bazénov alebo relaxujte v priestoroch určených na zábavu a relaxáciu.

Okrem nákupu a zábavy môžete v Kuwait Magic Mall objaviť aj miestnu kultúru a remeslá. Nájdete tu obchody, ktoré ponúkajú tradičné kuvajtské produkty, ako sú šperky z perál, ručne vyšívané odevy a tradičné remeslá. Navštíviť tieto obchody je jedinečná príležitosť pre turistov, ako aj miestnych obyvateľov, spoznať a oceniť bohatú kultúru a tradície Kuvajtu.

Kuwait Magic Mall je skutočne kouzelné miesto, kde sa môžete zabaviť, nakupovať, jesť a objavovať. Bez ohľadu na váš záujem – či už je to móda, jedlo, zábava alebo kultúra, toto nákupné centrum splní vaše očakávania. Určite si nezabudnite naplánovať návštevu tohto magického miesta počas vášho pobytu v Kuvajte.


Ubytovanie Kuvajt Kuwait Magic Mall


Kuvajt je krajina plná zázrakov a má toľko ponúk, že si isto každý nájde to pravé pre neho. Nebolo by skvelé, keby ste mohli zažiť všetky tieto zázraky pod jednou strechou? V Kuvajte sa nachádza miesto, ktoré vám toto umožní - Kuwait Magic Mall.

Kuwait Magic Mall je unikátny komplex, ktorý kombinuje hotel a nákupné centrum. Ponúka svojim návštevníkom jedinečný zážitok, kde môžu ubytovať, nakupovať a relaxovať - všetko na jednom mieste.

Hotel v Magic Mall poskytuje luxusné ubytovanie pre hostí, ktorí si chcú naplno užiť svoje návštevy v Kuvajte. S moderným dizajnom a špičkovými vybavením, si môžete byť istí, že vaše pohodlie a pohodlie sú na prvom mieste. Sú tu rôzne typy izieb, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám - od jednoduchých jednolôžkových izieb po veľké apartmány vhodné pre celú rodinu.

Nákupy v Magic Mall sú úplne iným zážitkom. Tento nákupný komplex je domovom mnohých obchodov, ktoré ponúkajú všetko, čo si môžete predstaviť. Od luxusných butikov známych značiek po tradičné remeslá, tu nájdete všetko, čo potrebujete alebo chcete. Môžete stráviť hodiny prechádzaním medzi obchodmi a objavovaním jedinečných a originálnych produktov.

Okrem nakupovania môžete v Magic Mall tiež relaxovať v rôznych reštauráciách, kaviarňach a kaviarňach. Môžete si vychutnať širokú škálu kuchýň z celého sveta - od tradičných kuvajtských jedál po medzinárodnú kuchyňu. Bez ohľadu na vaše chute a preferencie, tu nájdete niečo, čo vám vyhovuje.

Magic Mall tiež ponúka rôzne zábavné možnosti. V nákupnom centre sa nachádza obrovský zábavný park, kde sa môžu deti i dospelí zabaviť. Zaregistrovať sa môžete na adrenalínové jazdy na horských dráhach, hrať sa s interaktívnymi hrami alebo jednoducho stráviť čas v detských ihriskách.

Ubytovanie v Kuvajte Magic Mall je jedinečným zážitkom, ktorý je ťažké nájsť inde. Ponúka vám kombináciu pohodlia, nákupu a zábavy - všetko na jednom mieste. Takže ak plánujete navštíviť Kuvajt a chcete zažiť to najlepšie, čo táto krajina ponúka, potom je toto miesto pre vás dokonalou voľbou. Pripojte sa k nám v Magic Mall a prežite kúzlo Kuvajtu.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky