Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Maldivy Reethi Beach Resort

Počasie Maldivy Reethi Beach Resort


Maldivy sú celkom známe svojimi idylickými plážami a priezračnými vodami. A spomedzi mnohých respiračných letovísk a hotelov, ktoré ponúkajú nezabudnuteľné dovolenky, Reethi Beach Resort je jedným z tých, ktoré stojí za to skúsiť.

Tohto letoviska nájdete na jednom z najjužnejších ostrovov Severných Malediv, na ostrove Fonimagoodhoo. A ak hľadáte dokonalé miesto na relaxáciu v troch, Reethi Beach Resort je ten správny pre vás.

Počasie Maldivy sú známe pre svoje teplé a slnečné dni väčšinu roka. Priemerná teplota sa pohybuje medzi 30°C a 25°C a teplota oceánu zvyčajne okolo 27 °C. Vzhľadom na toto teplé počasie, návštevníci Reethi Beach Resort si určite užijú čas strávený na pláži alebo v mori.

Na letovisku nájdete mnoho aktivít, ktoré vám umožnia užiť si slnečné dni Maldivy. Môžete sa ísť potápať a objavovať farebné podmorské svety alebo si povedať o urobte si jazdu na kiteboardingu alebo windsurfingu. Okrem toho si môžete vychutnať aj krásnu prechádzku na pláži alebo si dať za celý deň rezervovať miesto na stvrtom, čím by ste vôbec neuverili v tichosti krásneho prostredia.

Výhody návštevy tejto časti Maldiv je taktiež zreteľná v počasí. V júni a júli sú obvykle silnejšie monzúnové zrážky na východnej strane Maldiv, ale na západnej strane, kde sa nachádza Reethi Beach Resort, dostávate viac slnečných dní a nižšie zrážky. Ak by ste preferovali menšie množstvo turistov a dokonalejšie podmienky, odporúča sa návšteva Reethi Beach Resort medzi májom a novembrom.

Koľkí z nás by radi cestovali do Maldivy a podrobili sa tomu pohodliu. Reethi Beach Resort je zrejme najlepšou voľbou. Toto letovisko ponúka ideálne miesto na relaxáciu a prežitie nezabudnuteľnej dovolenky. A s priaznivým počasím skoro celého roka, máte istotu, že si dostatočne užijete slnečné dni a prežijete v ideálnom prostredí.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Reethi Beach Resort


1. Kde sa nachádza Maldivy Reethi Beach Resort?
- Resort sa nachádza na ostrove Fonimagoodhoo v severnom Ari Atolu na Maldivách.

2. Koľko trvá transfer z letiska na ostrov Fonimagoodhoo?
- Transfer z letiska Male International trvá približne 35 minút letiskovým letom a ďalších 15 minút speed boatom.

3. Aké typy ubytovania ponúka Reethi Beach Resort?
- Resort ponúka rôzne typy ubytovania ako deluxe villas, beach villas, water villas alebo water bungalovy.

4. Aké sú aktivity a zaujímavosti, ktoré môžeme v Reethi Beach Resort zažiť?
- V rezorte si môžete užiť šnorchlovanie, potápanie, rybolov, plachtenie na katamaráne, kajakovanie, volejbal na pláži, školu potápania a wellness centrum.

5. Má Reethi Beach Resort vlastné reštaurácie a bary?
- Áno, rezort má niekoľko reštaurácií a barov pre svojich hostí vrátane medzinárodných jedál, tradičnej maldivskej kuchyne a rýchleho občerstvenia.

6. Aké sú možnosti stravovania v rezorte?
- Reethi Grill - na steak a morské plody; Saima Garden - tradičná maldivská kuchyňa; Reethi Restaurant - medzinárodná kuchyňa; Sunset Bar - raňajky, obedy a večere pri mori.

7. Poskytuje Reethi Beach Resort aj svadobné balíčky a služby?
- Áno, rezort ponúka svadobné balíčky a služby pre páry, ktoré chcú uzavrieť manželstvo na Maledivách. Sú k dispozícii svadobné ceremónie na pláži alebo vo vodných bungalovoch.

8. Koľko maximálne osôb sa môže ubytovať v jednom dome?
- V jednom dome sa môže ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

9. Aké sú možnosti dopravy do hlavného mesta Male?
- Do hlavného mesta Male je možné sa dostať speed boatom alebo letiskovým transferom.

10. Poskytuje Reethi Beach Resort aj all-inclusive balíčky?
- Áno, rezort ponúka all-inclusive balíčky pre svojich hostí, ktoré zahŕňajú stravovanie, nápoje a rôzne aktivity.


Dovolenka Maldivy Reethi Beach Resort


Výlet na Maldivy je pre mnoho ľudí sen a jájímka zároveň. Zeleno-modré oceány a súostrovie tropických ostrovov sú kráľovstvom pre milovníkov pláží a miest s jemným bielym pieskom. Je však ťažké si vybrať z množstva ponúk pre luxusné letoviská. Jedným z najobľúbenejších z nich je letovisko Reethi Beach Resort.

Reethi Beach Resort ponúka moderné bungalovy postavené na drevených pilotách v krásnom okolí, v ktorých turisti majú prístup k priamemu výhľadu na nádhernú vodu Indického oceánu. V areáli letoviska sú tradičnej malskej architektúry, zelené kokosové palmy a tropická vegetácia. Okrem toho môžete tiež preskúmať zálivy zapadajúceho slnka priamo z pláže, ako aj nekonečné hĺbky oceánu priamo z bungalovu.

Reethi Beach Resort tiež ponúka množstvo služieb pre svojich hostí vrátane bazéna, spa, fitness centra a kaviarne. Zdravé stravovanie zostáva základom pre pohodlie a dobrý pocit. Letovisko ponúka bujety bufetových stolov denne, ako aj zdravé ovocné smoothie a kávu z malých kaviarničiek.

Reethi sa tiež chváli svojou ponukou vodných športov. Hostia môžu tráviť čas okolo Reethi Atoll rôznymi spôsobmi, ako sú surf, šnorchlovanie, potápanie, jachting a rybolov.

Aby ste si mohli užiť maximum z vašej návštevy, odporúčame zvoliť si dovolenku na Maldivy od júna do decembra.

Reethi Beach Resort je ideálnym miestom pre páry, rodiny a rozhodne aj pre každého, kto chce zažiť záujmovú dovolenku, oddych a zážitky z tohto krásneho mesta. Zájdite na toto miesto a užijte si tamojšie pohodlie a priateľskú atmosféru, ktorou sa môže popýšiť.


Ubytovanie Maldivy Reethi Beach Resort


Maldivy sú synonymom pre rajské pláže, jasný modrý oceán a luxusné ubytovanie. Jedným z takýchto výnimočných miest na Maldivách je Reethi Beach Resort, ktorý vám ponúka nezapomenuteľný pobyt v rámci exkluzívneho prostredia.

Situovaný na ostrove Baa Atoll, Reethi Beach Resort je dokonalým miestom pre tých, ktorí si prajú únik do prírody a pokojného prostredia. Resort sa skladá z drevených bungalovov, ktoré sú postavené nad azúrovým oceánom a ponúkajú úchvatný výhľad na more. Každý bungalov je perfektne zariadený a vybavený modernými zariadeniami, čím zabezpečuje bezchybný komfort pre hostí.

Reethi Beach Resort je známe pre svoje vynikajúce služby a pohostinnosť personálu. Sú tu k dispozícii štyri reštaurácie a tri bary, kde si hostia môžu vychutnať miestne a medzinárodné jedlá a nápoje. Resort tiež ponúka širokú škálu aktivít na vodných športov a zábavy, ako je potápanie, šnorchlovanie, plachtenie na katamaráne a rybolov. K dispozícii je tiež wellness centrum, kde hostia môžu zažiť relaxačné procedúry a masáže.

Čo robí Reethi Beach Resort skutočne výnimočným, je jeho blízkosť k úžasnému korálovému útesu, v ktorom sa nachádza bohatý podmorský život. Hostia môžu vychutnávať hlbokomorské potápanie a objavovať farebný svet korálových útesov a rôznych druhov rýb a morských tvorov. Tí, ktorí si prajú spoznať na vnútrozemí ostrova, môžu sa venovať prechádzkam po prírodných chodníkoch a obdivovať krásu miestnej flóry a fauny.

Reethi Beach Resort je tiež ideálnym miestom na romantickú dovolenku alebo na svadobnú cestu. Jeho nádherné prostredie a pokojná atmosféra tvoria dokonalé pozadie pre nezabudnuteľné romantické chvíle. Resort ponúka aj možnosť usporiadania svadobných ceremónií na pláži, čo je sen mnohých párov.

Ak hľadáte ideálne miesto pre relaxáciu a oddych od každodenného zhonu, Reethi Beach Resort na Maldivách je tou správnou voľbou. S jeho krásnym prostredím, eleganciou a prvotriednymi službami ponúka nezabudnuteľný pobyt, ktorý si budete pamätať na celý život.


Letenka Maldivy Reethi Beach Resort


Cestovanie na Maledivy je snom mnohých, kto túžia po oddychu na krásnych plážach a vody modrých odtieňov. Ak patríte medzi nich, určite by ste mali zvážiť pobyt v hotely Reethi Beach Resort, ktorý sa nachádza na súostroví Baa Atoll.

Reethi Beach Resort je celkom obľúbeným letoviskom na Maledivách, pretože ponúka nekonečnú radosť z pobytu na pláži a v krásnej vode. Hotel vzíde pre tých, ktorý hľadajú relaxáciu a útoky prírody zakaždým, keď si urobia krok.

Letenku na Maledivy si môžete zohnať jednoducho pomocou on-line služby. Váš let by sa mal ukončiť na letisku Ibrahim Nasir Medzinárodné letisko, odkiaľ bude následovať preprava na letovisko. Vybaviť transfer do hotela môžete aj priamo v letovisku. Reethi Beach Resort sa nachádza na jednom z vyčistených atolov Malediv.

Maledivy sú slávne svojim jemným pieskom, kde môžete dokonale relaxovať, takže Reethi Beach Resort je pracoviskom, na ktorom sa môžete popasovať s každodennými problémami. Na pláži si môžete prenajať lehátka či slnečníky, ktoré umocnia váš pobyt na letovisku. Hotel ponúka možnosti rôznych vodných športov, čo bude určite zaujímavým zážitkom pre tých, ktorí si potrpia na aktivizmus. Môžete sa preto pokúsiť o potápanie, jazdu na skútroch po vode či surfovanie.

Reethi Beach Resort pripravuje pravidelné večery s tancom a hudbou, na ktorých budete môcť preskúmať miestne tance a zvyky. Okrem toho, v hoteli je tiež mních pripravený pre deti a ďalšie možnosti pre aktivity v priebehu dňa.

Nakoniec, Reethi Beach Resort na Maledivách vyplýva ako ideálna destinácia pre všetkých, ktorí by chceli pobývať v duchu tie najkrajšie pláže a vnímať krásy okolitého prostredia, ktoré sa oplýva tropickými rastlinami a úžasnými modrými vodami. Môžete si byť istý, že to bude nezabudnuteľná skúsenosť!


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky