Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Maldivy Velassaru Maldives

Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Velassaru Maldives


1. Kde sa nachádza Maldivy Velassaru Maldives?
- Maldivy Velassaru Maldives sa nachádza na ostrove Velassaru v severnom atolove Maledivy.

2. Aké sú možnosti dopravy z medzinárodného letiska na Maldivy Velassaru Maldives?
- Prepravu z medzinárodného letiska na ostrov Velassaru poskytujú vodné ambasády, súkromné jachty a vrtuľníky.

3. Aké druhy ubytovania ponúka Maldivy Velassaru Maldives?
- Maldivy Velassaru Maldives ponúkajú rôzne druhy ubytovania, vrátane plážových vil, vodných vil, exkluzívnych vil a luxusných apartmánov.

4. Aké reštaurácie a bary sú k dispozícii v Maldivy Velassaru Maldives?
- V areáli Maldivy Velassaru Maldives sa nachádza niekoľko reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú rôzne svetové kuchyne a nápoje.

5. Aké aktivity a zážitky sú k dispozícii v Maldivy Velassaru Maldives?
- Na Maldivy Velassaru Maldives je možné zažiť mnoho aktivít, vrátane potápania, plávania s delfínmi, surfingu, rybolovu, spa procedúr a romantických prechádzok po pláži.

6. Aký je priemerný náklad na pobyt v Maldivy Velassaru Maldives?
- Náklady na pobyt v Maldivy Velassaru Maldives sa líšia v závislosti od vybranej izby, počtu nocí a sezóny. Priemerné ceny za noc sa však pohybujú od 500 do 1500 USD.

7. Ako môžem rezervovať pobyt v Maldivy Velassaru Maldives?
- Rezerváciu pobytu v Maldivy Velassaru Maldives je možné urobiť cez oficiálnu webovú stránku rezortu, alebo prostredníctvom rôznych cestovných agentúr a online rezervačných platforiem.

8. Aké je počasie na Maldivách a najlepšia doba na návštevu Maldivy Velassaru Maldives?
- Maldivy majú tropické počasie s vysokými teplotami a veľa slnka počas celého roka. Najlepšia doba na návštevu Maldivy Velassaru Maldives je v období od novembra do apríla, kedy je suché a slnečné počasie.

9. Aké je politika týkajúca sa detí v Maldivy Velassaru Maldives?
- Deti sú vítané v Maldivy Velassaru Maldives a rezort ponúka rôzne aktivity pre deti a detského dozoru. Niektoré izby a villas sú tiež vhodné pre rodiny s deťmi.

10. Aké bezpečnostné opatrenia sú v platnosti v Maldivy Velassaru Maldives v súvislosti s pandémiou COVID-19?
- V súvislosti s pandémiou COVID-19 implementuje Maldivy Velassaru Maldives prísne hygienické a bezpečnostné opatrenia vrátane dezinfekcie priestorov, social distancingu a testovania hostí a personálu.


Ubytovanie Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy sú synonymom rajského ostrova s krištáľovo čistými, tyrkysovými vodami, biele piesočné pláže a podujatiami plným adrenalínu. Ak hľadáte toto všetko plus prvotriednu pohostinnosť a jedinečnú kultúru, nemali by ste premeškať príležitosť zájsť do ubytovania Velassaru Maldives.

Toto krásne ubytovanie ponúka prebytky zážitkov pre každého návštevníka. Čistá, komfortná a luxusná inštalácia odhaľuje krásu ostrova v plnej miere. Ubytovanie sa rozprestiera cez celý súkromný ostrov, ktorý sa dostáva abnormálne často na Instagram. Návštevníci sa cítia ako na súkromnom ostrove, súčasne sa však dostanú do srdca miestnej kultúry, pretože ostrov je v tesnej blízkosti hlavného ostrova Male.

Väčšina izieb je priamo otočených na more a každá izba má svoju vlastnú terasu. Okrem toho, v každej izbe nájdete tv, wifi, minibar, sušič vlasov, možnosť prania, čistiace služby a ďalšie základy, ktoré poskytujú hotelové zariadenia svetovej triedy.

Jedlo poskytované v hoteli je druhé k tomu najlepšiemu na svete. Hostia môžu vychutnávať rozsiahle menu, ktorú ponúka hotel, ktorý patrí medzi najlepšie reštaurácie v Maldivách. Hostia sa môžu taktiež rozhodnúť z rôznych miest na obed, vrátane pláže, pozorovania hviezd a ďalších miest napríklad videoposrenasti

Pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu, hotel ponúka napríklad spa, ktorý sa speciálne zameriava na relaxáciu a uvoľnenie mozgu.

Rozmanitá aktivita sa teraz na Maldivách ponúka vo veľkom. Hostia si môžu užiť plachtenie na Katamarane, skúšať vodné športy, zahrať si tenis, prejsť sa na paddleboard alebo sa jednoducho potápať v miestnych koralových útesoch. Maledivy sú tiež známe svojimi úchvatnými farebnými trhmi kompletnými s miestnymi veľrybami a delfínmi.

Výlety, ktoré sa dajú uskutočniť z Velassaru, sú na prírodné atrakcie, ako sú úžasné pláže na nedotknutom súkromnom ostrove. Navyše, guest relations súkromného ostrova sa postarajú o všetko, počnúc rozvrhnutím výletov až po zabezpečenie komunikačného kanála s ostatnými maldivskými ostrovmi.

Velassaru Maldives dáva svojim hostiam skvelý zážitok z Maldivov v komfortných podmienkach, pričom dodržujú miestnu kultúru. Ak máte obľubu v luxuse, radosti a zážitkoch, potom by Vašou nasledujúcou destináciou mohly byť Maldivy a konkrétne ubytovanie Velassaru Maldives.


Letenka Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy - to je miesto snov, raj na Zemi, kde sa splnia každé tvoje túžby po dokonalej pláži, azúrovom mori a oddychu v exotickom prostredí. A ak hľadáte dokonalú dovolenku v raji, nemôžete si nevšimnúť letenku do rezortu Velassaru Maldives.

Letenka na Maldivy je snom každého cestovateľa, ktorý túži po prírode všetkých odtieňov modrej, bielych pieskových plážach a pozoruhodných korálových útesoch. A práve rezort Velassaru Maldives vám poskytne dokonalý zážitok z toho, čo Maldivy majú ponúknuť.

Po pristátí na Maldivách sa vám otvoria dvere do iného sveta. Z letiska sa dostanete na súkromný ostrov, kde sa nachádza rezort Velassaru Maldives. Už len po prvom kroku zažijete magickú atmosféru ostrova, ktorý vás vtiahne do svojej atmosféry pokojného a luxusného raja.

Letenka na Maldivy vás zavedie do rezortu Velassaru Maldives, ktorý sa nachádza na Maledivách, a predstavuje malý raj v srdci Indického oceánu. Tento luxusný rezort ponúka štýlové a elegantné bungalovy sústredené okolo krásneho piesočnatého pobrežia. Každý bungalov je vybavený súkromným bazénom alebo terasou s nádherným výhľadom na more.

Po príchode do rezortu Velaassaru Maldives zistíte, že tu nechýba nič, čo si môžete priať. Okrem samotnej pláže a modrého mora tu nájdete luxusné wellness centrum, kde si môžete dopriať relaxačnú masáž alebo iné relaxačné procedúry. Okrem toho sú v rezorte k dispozícii aj športové aktivity, ako je potápanie, šnorchlovanie alebo jachting.

Počas svojho pobytu na Maldivách sa určite nevyhnete vychutnávaniu miestnej kuchyne. V rezorte Velassaru Maldives sa môžete tešiť na širokú škálu jedál, ktoré sú podávané vo vybraných reštauráciách s výhľadom na more. Môžete si vychutnať miestne špeciality alebo si dopriať medzinárodnú kuchyňu.

Letenka na Maldivy a pobyt v rezorte Velassaru Maldives je skutočným snom. Už sa nebudete chcieť vrátiť do reality, pretože dokonalý relax, príjemné prostredie a luxus spojený s prirodzenou krásou vám budú priam chýbať. Maldivy sú jedným z najpreferovanejších miest pre cestovateľov z celého sveta a rezort Velassaru Maldives vám poskytne dokonalý zážitok z exotického raja.

Ak túžite po dokonalom oddychu, oddýchnite si na Maldivách, kde sa splní každý váš sen o dokonalom dovolenkovom raji. Letenka na Maldivy a pobyt v rezorte Velassaru Maldives vám poskytnú nezabudnuteľné zážitky a spojenie s prírodou v jej najkrajšej podobe. Po ceste domov budete mať obrovskú túžbu znova sa vrátiť na tento nádherný ostrov a zažiť zážitky na Maldivách znovu a znovu.


Počasie Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy sú známe svojimi nádhernými plážami, azúrovými vodami a luxusnými rezortami. Medzi najpopulárnejšie miesta na Maldivách patrí aj ostrov Velassaru, ktorý sa nachádza asi 20 minút loďou od hlavného mesta Male.

Počasie na Maldivách je tropické a vlhké po celý rok. Teploty sa pohybujú medzi 25 a 32 stupňami Celzia. Najlepší čas na návštevu ostrova Velassaru je od decembra do apríla, keď sú najnižšie zrážky a slnko svieti zväčša celý deň. Avšak, aj počas ostatných mesiacov môžete očakávať priaznivé počasie.

Najväčšou výhodou pobytu na Maldivách sú prirodzené kulis, ktoré sa vám naskytujú. Voda je jasne modrá a prúdy sú miernym až slabým. S tým sú spojené aj ideálne podmienky pre potápačov a šnorchlovanie. Na Maldivách sa môžete tešiť z videnia pestrej fauny a flóry a medzi najpopulárnejšie zameranie turistov patrí pozorovanie rýb, žralokov, krokodílov a škriatok.

Na ostrove Velassaru sú k dispozícii rôzne aktivity, napríklad šnorchlovanie, potápanie, kajaking alebo jazda na vodnom skútri. K dispozícii sú tiež rôzne bary a reštaurácie, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu alebo si dopriať obľúbený koktail.

Celkové hodnotenie ostrova Velassaru a jeho počasia by som zhŕňala do jednej vety: Ostrov ponúka dokonalé podmienky pre oddych a relax v nádherných prirodzených scenériách s priaznivým počasím a aktivitami, ktoré uspokoja aj náročných turistov.


Dovolenka Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy sú jednou z najkrajších a najvyhľadávanejších destinácií pre milovníkov luxusu a oddychu v tropickom raji. Ak si plánujete urobiť nezabudnuteľnú dovolenku, určite sa vyberte na Velassaru Maldives - krásny a exkluzívny ostrov plný pláží s bielym pieskom, jasnou tyrkysovou vodou, palmami a tradičnou architektúrou.

Ostrov Velassaru Maldives sa nachádza v Južnom Atolli, iba 25 minút loďou od hlavného mesta Male. Svojimi úchvatnými plážami, daromnou prírodou a prvotriednymi službami ponúka hostiam maximálne pohodlie a luxus.

Svoj pobyt si môžete vybrať z rôznych typov ubytovania: od plážových bungalovov a viliek nad vodou až po exkluzívne apartmány súkromnou plážou a bazénom. Každá izba má nádherný výhľad na more a dostatok súkromia pre relaxáciu a oddych. Všetky izby sú krásne zariadené a majú moderné zariadenie, ako sú napríklad satelitná TV, klimatizácia, minibar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Pre gastronomický zážitok si môžete vybrať z rôznych reštaurácií a barov. Zvonku nad vodou môžete ochutnať tradičné miestne chutne, ktoré ponúka, alebo si vychutnať svetovú kuchyňu. V reštauráciách si môžete objednať jedlo do izby alebo si objednať stravovacie balíčky na piknik do pláže.

Navyše vám Velassaru ponúka širokú škálu aktivít a zážitkov, ktoré si môžete počas pobytu užívať. Hostia si môžu vyskúšať potápanie, šnorchlovanie, jazdu na kajakoch, jachtách, windsurfing, plávanie s delfínmi a mnohé ďalšie.

Varele Maldives tiež ponúka niekoľko možností pre tých, ktorí chcú byť aktívni aj počas dovolenky. Napríklad sú tu fitnescentrum, plážový volejbalový kurt a tenisový kurt. Pre tých, ktorí sa chcú len odpočívať a načerpať energiu, môžu navštíviť spa a užívať si masáže v tichej a relaxačnej atmosfére.

Večery si môžete užiť v prostredí zálivu, kde si môžete pozrieť vynikajúci západ slnka a užiť si romantickú večeru pri sviečkach. Alebo si môžete zaspiť pod závesmi hviezd na plaži s lahodnou večerou. Vyberte si zo širokej škály dovoleniek a zažite neskutočný zážitok v Maldivách na ostrove Velassaru Maldives.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky