Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Seychely Ste Anne Island

Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Ste Anne Island


1) Aká je veľkosť ostrova Ste Anne na Seychelách?
Odpoveď: Ostrov Ste Anne má rozlohu približne 220 hektárov.

2) Je na ostrove Ste Anne možné ubytovanie?
Odpoveď: Áno, na ostrove Ste Anne sa nachádza luxusný hotelový rezort s názvom Beachcomber Sainte Anne Resort & Spa.

3) Ako sa na ostrov Ste Anne dostanem?
Odpoveď: Ostrov Ste Anne nie je verejne prístupný, preto sa na neho dostanete len lodou alebo súkromným člnom.

4) Má ostrov Ste Anne pláže?
Odpoveď: Áno, na ostrove sa nachádza niekoľko krásnych pláží, medzi ktorými je najznámejšia pláž Anse Manon.

5) Aké aktivity a atrakcie sú na ostrove Ste Anne k dispozícii?
Odpoveď: Na ostrove sa môžete venovať plážovým aktivitám (napr. potápanie, šnorchlovanie), rekreačným športom (napr. tenis) a vychutnať si wellness procedúry. Okrem toho je z ostrova možné sa vydať na rôzne výlety a exkurzie po Seychelách.

6) Aký je najlepší čas na návštevu Seychel a ostrova Ste Anne?
Odpoveď: Najlepší čas na návštevu Seychel je v období od mája do septembra, kedy panuje suché obdobie. No aj iné mesiace ponúkajú svoje kúzlo, avšak s počasím treba počítať a prispôsobiť plány.

7) Sú na ostrove Ste Anne dostupné trekingové trasy?
Odpoveď: Na ostrove Ste Anne nie sú označené trekingové trasy, avšak môžete sa vydať na prechádzku po ostrove a obdivovať krásne prírodné scenérie.


Dovolenka Seychely Ste Anne Island


Seychelské ostrovy sú známe svojou prirodzenou krásou a idylickými plážami. Jedným z najexkluzívnejších ostrovov, ktoré tieto ostrovy ponúkajú, je Ste Anne Island. Tento malý raj na zemi je ideálny cieľ pre tých, ktorí hľadajú dokonalú dovolenku na tichom a odľahlom mieste.

Ste Anne Island sa nachádza iba 10-minútovou jachtou od hlavného ostrova Mahé, čo z neho robí skvelú voľbu pre tých, ktorí chcú zažiť súkromie a ticho, no sú stále blízko k hlavnému meste Victoria a všetkým jeho atrakciám. Ostrov disponuje iba jedným rezortom, čo zaručuje exkluzivitu a rezerváciu pre maximálne 87 hostí naraz.

Ste Anne Island je známy pre svoje nekonečné biele pláže s jemným pieskom a krištáľovo čistou vodou. Turisti môžu stráviť dni relaxovaním na pláži a užívať si slnečné lúče alebo sa ponoriť do vody a skúmať miestny podmorský svet pri šnorchlovaní alebo potápaní. Ostrov je obklopený koralovým útesom, ktorý ponúka úchvatné miesta na objavovanie podmorského života.

Okrem relaxácie na pláži môžete na Ste Anne Island vyskúšať aj rôzne vodné športy ako windsurfing, kajakovanie alebo lovenie rýb. Ostrov je tiež domovom mnohých vzácnych druhov vtákov a korytnačiek a turisti majú možnosť počas svojho pobytu navštíviť chránené oblasti a pozorovať zvieratá vo svojom prirodzenom prostredí.

Ak sa rozhodnete objavovať ostrov, môžete si prenajať bicykel alebo sa vydať na prechádzku po niektorých zastávkach, ktoré vám ponúkajú úžasné výhľady a exotickú flóru. Ste Anne Island má tiež niekoľko reštaurácií, kde si môžete vychutnať tradičnú kreolskú kuchyňu s množstvom čerstvého miestneho morského jedla.

Na ostrove sa nachádza aj luxusný rezort, kde nájdete ubytovanie vo vilkách a apartmánoch s výhľadom na oceán. Rezort ponúka aj wellness centrum, kde si môžete dopriať oddych a relaxáciu, a ponúka tiež rôzne aktivity a výlety pre svojich hostí.

Dovolenka na Ste Anne Island je bezpochyby unikátnym zážitkom, kde môžete zažiť to najlepšie z Seycheľských ostrovov. V kombinácii s nádhernými plážami, krištáľovo čistou vodou a úchvatnou flórou a faunou ste si istí, že sa vrátite s nezabudnuteľnými zážitkami a spomienkami na tento malebný ostrov v Indickom oceáne.


Letenka Seychely Ste Anne Island


Ste Anne Island je malý rajský ostrov nachádzajúci sa v Seychelách, ktorý je známy svojou nádhernou prírodou, bielymi plážami a pestrým podmorským svetom. Je vzdialený len približne 4 kilometre od hlavného mesta Seychel, Victorie.

Ak sa rozhodnete navštíviť tento malý kúsok raja, určite budete musieť zvážiť možnosti leteniek. Avšak napriek tomu, že Seychely sú exotickým miestom, existuje množstvo medzinárodných leteckých spoločností, ktoré ponúkajú priame lety z celého sveta.

Jednou z najlepších možností je letieť s leteckou spoločnosťou Air Seychelles, ktorá je národnou leteckou spoločnosťou Seychel. Majú pravidelné lety z viacerých destinácií ako je Paríž, Londýn, Frankfurt či Dubaj. Air Seychelles ponúka komfortné lety, vzdušnú prepravu batožiny a skvelú palubnú obsluhu.

Ďalšou možnosťou je letieť s medzinárodnými leteckými spoločnosťami, ktoré majú pravidelné lety do Seychel. Niektoré z týchto spoločností zahŕňajú Qatar Airways, Emirates, Etihad Airways, Kenya Airways a mnoho ďalších. Tieto spoločnosti zabezpečujú prepravu cestujúcich z rôznych kútov sveta.

Ak plánujete navštíviť Seychely z Európy, odporúča sa skombinovať let z hlavných európskych miest ako Paríž, Londýn či Frankfurt s priamym letom do Seychel. Týmto spôsobom znížite dlhé prestupy a strácať čas na letiskách.

Po prílete na Seychely budete musieť cestovať z hlavného letiska na ostrov Ste Anne. Existuje niekoľko možností na prepravu, vrátane pravidelných trajektov a motorových člnov, ktoré premávajú medzi ostrovom Mahe (kde sa nachádza letisko) a ostrovom Ste Anne.

Cesta z letiska na Ste Anne trvá približne 30 až 45 minút a ponúka nádherný výhľad na okolité ostrovy a tyrkysové more. Ak máte radi dobrodružstvo, môžete si prenajať aj malú jachtu a cestovať po mori.

Ste Anne Island je jedným z najkrajších ostrovov Seychel a určite stojí za to navštíviť. Zlatisté pláže, pestré koraly a rôznorodá faunou a flóra sú len niektoré z dôvodov, prečo by ste sa sem mali vybrať. Navyše, môžete si vychutnať rôzne vodné aktivity, ako je potápanie, rybolov či jazda na kajaku.

Ak sa chystáte navštíviť Seychely a ostrov Ste Anne, nezabudnite si rezervovať letenku vopred a zabezpečiť si prepravu z letiska. Ste Anne Island je skutočným jedinečným miestom, kde môžete stráviť relaxačnú dovolenku a vychutnať si nádhernú prírodu ostrova.


Počasie Seychely Ste Anne Island


Keď hovoríme o Seychelách, väčšina ľudí si predstaví paradiznú tropickú krajinu, kde vládne konštantná teplota a slnko svieti každý deň. A to je presne to, čo môžete očakávať na ostrove Ste Anne Island, jednom z najväčších a najkrajších ostrovov na Seychelách.

Ako väčšina ostrovov v oblasti zachodného Indického oceánu, aj Ste Anne Island má tropické klima s vysokou vlhkosťou a teplotami sa pohybujúcimi okolo 30°C počas tohto obdobia musíte rátať s občasnými dažďami a tropickými búrkami.

Ako sme už spomenuli, teploty na Ste Anne Island sa pohybujú okolo 30°C počas celej dobytu. V lete (júl – september) môžu teploty stúpať až na 34°C, čo si vyžaduje opatrenia na prechladnutie a hydratáciu. Na druhej strane, počas zimy (december – február) sa teploty znižujú na približne 28°C a nočné teploty často klesajú pod 20°C.

Ak ste milovníkom slnka a tepla, Seychely sú pre vás tou správnou voľbou na dovolenku. Najlepší čas na návštevu Seychel je v lete, keď sú teploty vysoké a počet slnečných hodín sú na vrchole.

V zime, naproti tomu, môžu byť niektoré pláže príliš veterné na to, aby sa tam dalo plávať a surfovať.

Vzhľadom k svojmu rajskému prostrediu a ideálnemu počasiu, Seychely sú obľúbeným miestom pre svadobné cesty a medové týždne. Ak hľadáte odpočinok, relax a prírodné krásy, Ste Anne Island a celej Seychely môžu byť tou správnou voľbou pre vás.


Ubytovanie Seychely Ste Anne Island


Seychely sú rajom na zemi pre tých, ktorí hľadajú útočisko od hektického mestského života a chcú sa oddýchnuť od stresu a starostí. Úplným pokojom a dokonalou harmoniou ponúka ostrov Ste Anne Island, ktorý je vzácnym klenotom uprostred Indického oceánu.

Aby ste si užili svoju rezidenciu na ostrove, ubytovanie musí byť perfektné. Ste Anne Island má niekoľko možností ubytovania, ktoré uspokoja každého návštevníka.

Prvým ubytovaním, na ktoré sa môžete pozrieť je Beachcomber Sainte Anne Resort & Spa. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú prvotriedne ubytovanie a to na pláži. Resort ponúka bungalovy so súkromím a pohodlím v obklopení tropických záhrad. Všetky bungalovy sú vybavené klimatizáciou, TV a minibarom. Hostia môžu využívať aj vonkajší bazén a wellness centrum, ktoré sú súčasťou resortu.

Druhým typom ubytovania, na ktoré by ste sa mali pozrieť sú apartmány a víly. Seychely sú známe pre svoje luxusné a súkromné vily, ktoré sa nachádzajú priamo na plážach. Ste Anne Island má niekoľko možností pre tých, ktorí hľadajú jedinečné, exkluzívne a súkromné ubytovanie. Ak budete mať záujem, môžete sa rozhodnúť pre apartmány v Grand Bleu Estates, ktoré sú rozmiestnené v nadštandardnej budove a ponúkajú výhľady na šumiaci sa Indický oceán. ĺubovníci súkromia si určite zamilujú Les Villas du Lagon, ktoré sú ukryté v jednom z ostrovných zátok a sú obklopené palmami.

Ďalšími populárnymi typmi ubytovania sú bungalovy, ktoré sú rozmiestnené v záhradách a ponúkajú súkromie s prekrásnymi výhľadmi. Ste Anne Island má niekoľko bungalov s akým úžasným výhľadom na pláže, zatiaľ čo iné sú ukryté v zeleni.

Nakoniec, pre tých, ktorí hľadajú zážitky a dobrodružstvo, Ste Anne Island ponúka možnosť pobytu v Kempinski Seychelles Resort. Tento resort na ostrove Mahé ponúka neobmedzené možnosti na vodné športy, výlety do pralesa a zvyšku ostrova Mahé.

Všetky spomínané možnosti sú nádherné a perfektné pre tých, ktorí hľadajú kvalitné ubytovanie na Seychelloch. Ste Anne Island ponúka skutočne neopakovateľný zážitok a bez ohľadu na to, aké ubytovanie si vyberiete, budete mať určite čarovné a nezabudnuteľné zážitky. Ak sa teda rozhodnete stráviť svoju dovolenku na Seychelloch, netreba sa báť, že sa ubytovanie Ste Anne Island nebude môcť starať o vaše potreby a očakávania.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Najnižšia cena zaručená

Zľavnené letenky za výhodné ceny

Kúpte najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás fascinujú svojou nádhernou prírodou alebo jedinečnosťou.

Prehľadávať letenky